łóżeczko tapczanik

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
kamilwoźniak

łóżeczko tapczanik

Post autor: kamilwoźniak »

Cześć, narzeczona prosiła żebym zapytał na "tym moim forum" :D czy polecacie łóżeczko tapczanik dla dziecka. Dajcie znać.
śliwczak

Re: łóżeczko tapczanik

Post autor: śliwczak »

Mój syn korzysta z łóżeczka ze sklepu Fabla i wszystko super. Łóżeczko jest pokryte nietoksycznymi lakierowanymi wodnymi, przeznaczonymi do mebli dziecięcych więc pełne bezpieczeństwo.
łozka

Re: łóżeczko tapczanik

Post autor: łozka »

Czy myśleliście o czymś takim jak łóżeczko domek? Widziałam tego typu meble w internecie https://www.pinio.com.pl/meble/lozko-domek-160x70/ i myślę, że to super sprawa dla dzieciaków by stworzyć im nieco magiczny i taki ciekawy pokoik. Aranżacja bywa różna, ale najważniejsze jest to, by to dziecku było dobrze i wygodnie, prawda? :)
moł

Re: łóżeczko tapczanik

Post autor: moł »

Takie dla starszego dziecka z barierką? No całkiem spoko, myślę, że możecie kupić, a ile ma dziecko? My taki tapczanik tez już mamy, nasz syn śpi w nim od kilku miesięcy i doskonale nam się sprawdza. Kupiliśmy go z zakładu stolarskiego Andrzej Cieczko https://www.cieczko.com.pl/produkt/tapczaniki/ z Grzybna. Tapczanik jest wytrzymały, solidnie wykonany, dostępny w dobrej cenie, polecam.
ODPOWIEDZ