magazyn na urządzenia gastronomiczne

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
dilara_99
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2022, 7:00

magazyn na urządzenia gastronomiczne

Post autor: dilara_99 »

Hej, myślicie że warto wynając magazyn self storage? Potrzebowałabym takiej dodatkowej przestrzeni, żeby składować tam niepotrzebny na daną chwilę sprzęt do mojej kawiarni. Usługa nie jest wcale droga, ale chciałabym się jeszcze dowiedzieć jakichś szczegółow na jej temat. Może coś wiecie, podpowiecie i doradzicie? Byłoby świetnie, bo tak zawsze będę się czuć pewniej :P
kajaa

Re: magazyn na urządzenia gastronomiczne

Post autor: kajaa »

Ok -dobrze wiedzieć.... A powiedzcie mi w ogóle - gdzie planujecie kupić owe urządzenia gastronomiczne? Czy macie jakiś sprawdzony sklep do tego typu zakupów? Ja przykładowo w sieci znalazłam teraz firmę https://www.gastromania.cz/shakery-na-m ... apoje.html i wydaje mi się naprawdę ok. Mają tam obszerny wybór - ale chcę się podpytać jeszcze co do jakości ich produktów itd.
katrinn

Re: magazyn na urządzenia gastronomiczne

Post autor: katrinn »

No to ja planuję otworzyć cukiernię i też rozglądam się za praktycznym wyposażeniem. Wstępnie zrobiłam sobie rozeznanie i przyjrzałam się różnym ofertom i znalazłam firmę Elhandel. Oni oferują wszelkiego rodzaju akcesoria cukiernicze, narzędzia, masy , dekoracje itd. Myślę, że warto byłoby tam dokonać zakupu - a wy co sądzicie?
nadiax

Re: magazyn na urządzenia gastronomiczne

Post autor: nadiax »

No to ja na waszym miejscu zorientowałabym się w ofercie firmy EJKO http://ejko.com.pl/ - ponieważ słyszałam, że oni dysponują całkiem szerokim metrażem. No i warunki wynajmu u nich przestrzeni są naprawdę dogodne, jak i ceny.
Zmiennik

Re: magazyn na urządzenia gastronomiczne

Post autor: Zmiennik »

Magazyny self storage oferują możliwość przechowywania towarów sezonowych lub rzadziej sprzedawanych, co umożliwia przedsiębiorcom optymalizację przestrzeni magazynowej. Sklepy internetowe, oferujące szeroki asortyment produktów, mogą dzięki temu efektywnie zarządzać zapasami i unikać przetrzymywania na miejscu towarów, które generują niższy popyt. W artykule https://magnifier.pl/5-sposobow-wykorzy ... ie-online/ przedstawiono, jak elastyczność wynajmu magazynów self storage przekłada się na niższe koszty utrzymania zapasów i zwiększenie rentowności działalności e-commerce.
wolak

Re: magazyn na urządzenia gastronomiczne

Post autor: wolak »

Jeśli szukacie solidnych hal magazynowych, warto rozważyć ofertę firmy https://www.ekodynamic.com.pl/o-nas/ekodynamik/ . Specjalizują się od wielu lat w produkcji, sprzedaży i wynajmie wysokiej jakości hal namiotowych oraz innych stałych obiektów zadaszonych. Mają do dyspozycji np. uniwersalne hale namiotowe - montowane na stało lub tymczasowo, które są świetną alternatywa dla obiektów stałych. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie internetowej
ODPOWIEDZ