marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Bolesław Nowak

marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: Bolesław Nowak »

Waszym zdaniem te dwa pojęcia są tym samym? Moze to synonimy a może marketing deweloperów znaczy zupełnie coś innego niż marketing nieruchomości. Bo przecież deweloper może posiadać wiele inwestycji jednak przeważnie są one dość nowe, w czasie realizacji lub dopiero na etapie planowania. Natomiast nieruchomość może mieć już swoje lata raczej jest pojedyncza lub stanowi kompleks. Przez co poważnie się zastanawiam ile jest w tym elementów wspólnych a i w ilu miejscach są różne.
RÓŻA RÓŻANA

Re: marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: RÓŻA RÓŻANA »

Bolesław Nowak pisze: ↑22 cze 2021, 9:31 Waszym zdaniem te dwa pojęcia są tym samym? Moze to synonimy a może marketing deweloperów znaczy zupełnie coś innego niż marketing nieruchomości. Bo przecież deweloper może posiadać wiele inwestycji jednak przeważnie są one dość nowe, w czasie realizacji lub dopiero na etapie planowania. Natomiast nieruchomość może mieć już swoje lata raczej jest pojedyncza lub stanowi kompleks. Przez co poważnie się zastanawiam ile jest w tym elementów wspólnych a i w ilu miejscach są różne.
No raczej nie jest to samo. Deweloper raczej stawia na dotarcie do osób zainteresowanych kupnem. Natomiast właściciel nieruchomości moze chcieć na przykład wyłącznie wynająć lokal. Więc moim zdaniem jest całkiem dużo różnic
Wąski

Re: marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: Wąski »

Niestety ja się na tych kwestiach kompletnie nie znam i jeśli chodzi o nieruchomości to mi zależało na tym, aby jak najszybciej moje mieszkanie sprzedać. W takich sytuacjach wiem, że warto jest nawiązać kontakt z firmą http://skupnieruchomoscidom.pl/ która zajmuje się właśnie skupowaniem nieruchomości za gotówkę.
ODPOWIEDZ