marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Bolesław Nowak

marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: Bolesław Nowak »

Waszym zdaniem te dwa pojęcia są tym samym? Moze to synonimy a może marketing deweloperów znaczy zupełnie coś innego niż marketing nieruchomości. Bo przecież deweloper może posiadać wiele inwestycji jednak przeważnie są one dość nowe, w czasie realizacji lub dopiero na etapie planowania. Natomiast nieruchomość może mieć już swoje lata raczej jest pojedyncza lub stanowi kompleks. Przez co poważnie się zastanawiam ile jest w tym elementów wspólnych a i w ilu miejscach są różne.
RÓŻA RÓŻANA

Re: marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: RÓŻA RÓŻANA »

Bolesław Nowak pisze: ↑22 cze 2021, 9:31 Waszym zdaniem te dwa pojęcia są tym samym? Moze to synonimy a może marketing deweloperów znaczy zupełnie coś innego niż marketing nieruchomości. Bo przecież deweloper może posiadać wiele inwestycji jednak przeważnie są one dość nowe, w czasie realizacji lub dopiero na etapie planowania. Natomiast nieruchomość może mieć już swoje lata raczej jest pojedyncza lub stanowi kompleks. Przez co poważnie się zastanawiam ile jest w tym elementów wspólnych a i w ilu miejscach są różne.
No raczej nie jest to samo. Deweloper raczej stawia na dotarcie do osób zainteresowanych kupnem. Natomiast właściciel nieruchomości moze chcieć na przykład wyłącznie wynająć lokal. Więc moim zdaniem jest całkiem dużo różnic
Wąski

Re: marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: Wąski »

Niestety ja się na tych kwestiach kompletnie nie znam i jeśli chodzi o nieruchomości to mi zależało na tym, aby jak najszybciej moje mieszkanie sprzedać. W takich sytuacjach wiem, że warto jest nawiązać kontakt z firmą http://skupnieruchomoscidom.pl/ która zajmuje się właśnie skupowaniem nieruchomości za gotówkę.
Hopek

Re: marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: Hopek »

Inwestowanie w lokale usługowe w Poznaniu staje się coraz bardziej popularne wśród przedsiębiorców, którzy cenią sobie dobrą lokalizację i wysoki standard nieruchomości. Oferta deweloperska, dostępna tutaj https://atal.pl/inwestycje/lokale-uslugowe/poznan-pl/ przedstawia atrakcyjne przestrzenie w różnych częściach miasta, co pozwala na znalezienie idealnego miejsca dla swojego biznesu.
Kozaczek

Re: marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: Kozaczek »

Efektywne wykorzystanie danych i analiz jest fundamentem każdej skutecznej kampanii marketingowej. Grupa AdNext, prezentująca swoje usługi na https://adnext.pl/ stosuje zaawansowane techniki analizy danych, aby pomóc swoim klientom w podejmowaniu informowanych decyzji i optymalizacji swoich strategii marketingowych.
Kamień

Re: marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: Kamień »

Jednym z największych wyzwań przy sprzedaży nieruchomości jest znalezienie zaufanego partnera, który zapewni uczciwą wycenę. Platforma https://kupujemym.pl/ oferuje bezpośrednią i transparentną wycenę, co daje sprzedającym pewność, że ich nieruchomość zostanie wyceniona sprawiedliwie. Usługa ta jest szczególnie wartościowa dla osób, które chcą uniknąć pośredników i związanych z nimi opłat.
floria

Re: marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: floria »

U większości osób nagle wpada czas na to, by kupić odpowiednie własne lokum, gdzie będziemy czuć się dobrze i spokojnie. Dla mnie jednak najważniejsze jest miejsce. Stąd sprawdzam mrągowo nowe mieszkania na sprzedaż .Moim zdaniem to będzie wybór na poziomie.
tośkaa

Re: marketing nieruchomości a marketing deweloperów

Post autor: tośkaa »

Według moich obserwacji, firma https://wawel-service.pl oferuje atrakcyjne warunki. Ich asortyment jest bogaty, a obsługa klienta cechuje się profesjonalnym podejściem oraz wysoką jakością usług.
ODPOWIEDZ