Monitoring w firmie

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Kiść

Monitoring w firmie

Post autor: Kiść »

Monitoring w firmie - jakie macie rozwiązania u siebie? Kto Wam instalował takie coś w Waszych firmach, kto obsługuje? Jak się sprawdza taka instalacja na co dzień? Macie dostęp do nagrań?
Łukasz1441

Re: Monitoring w firmie

Post autor: Łukasz1441 »

Hej. Ja postawiłem na kamery hikvision. Od lat korzystam z tych kamer w mojej firmie i nigdy nie było z nimi żadnego problemu. Są łatwe w obsłudze i mają świetną jakość obrazu i dźwięku. Pamiętaj tylko, że aby wszystko poprawnie działało musisz dokupić wszystkie akcesoria do monitoringu.
Paweł

Re: Monitoring w firmie

Post autor: Paweł »

Monitoring to rzeczywiście ważna kwestia, dla osób, które prowadzą własne działalności. Ja postawiłem na firmę Innex. Cennik montażu monitoringu znajdziecie bez problemu na ich stronie internetowej. Mnie zachęciło głównie to, że mają świetne opinie i wszystko dokładnie opisane na stronie.
Eśiek

Re: Monitoring w firmie

Post autor: Eśiek »

Witam. Ja prowadzę dom pogrzebowy w Ostrołęce. Jak wiadomo nastały trudne czasy covidowe, więc bhp jest najważniejsze. Zasadniczo założyłem monitoring wizyjny głównie dlatego, aby obserwować pracowników i żałobników. Mam zamontowane kamery przy chłodniach i w kaplicy, również na parkingu czy także za budynkiem na placu. Uważam, że bezpieczeństwo i uszanowanie takich miejsc jest najważniejsze. Prowadząc taki biznes, znam sporo ludzi. Dowiedziałem się, że najlepszą opcją będzie zakup kamer od firmy AWK SYSTEM https://awksystem.pl/oferta/monitoring-wizyjny/ Jakość obrazu z ich kamer jest wysokiej jakości i działa 24 na dobę, a w razie czego serwis jest praktycznie natychmiastowy. Koszty związane z zakupem i instalacją nie były duże. Przy okazji muszę powiedzieć, że ta firma zakłada także panele fotowoltaiczne. Szczerze ich polecam.
trochę

Re: Monitoring w firmie

Post autor: trochę »

Mamy monitoring, obecnie to wręcz standard. Posiadamy kamery CCTV, monitoring wizyjny, itp. Tym wszystkim zajmuje się u nas agencja BEST SECURITY http://best-security.pl/kontakt/ z Warszawy. To dobrzy specjaliści, mają szeroki zakres usług, dobrze się sprawdzają, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. To kompetentni fachowcy, znają się na wykonywanej pracy, wszystko odpowiednio zainstalowali, system działa prawidłowo, polecam.
kło

Re: Monitoring w firmie

Post autor: kło »

Mamy oczywiście system alarmowy, ale także posiadamy monitoring. To razem działa świetnie, no i kompleksowo naszym systemem ochrony zajęła się agencja BEST SECURITY https://ochrona-got.pl/ochrona-elektron ... instalacje z Warszawy. Oni wszystko zamontowali bez najmniejszego problemu, cenowo wyszło korzystnie. Ogólnie nie mieliśmy problemu z nawiązaniem z nimi kontaktu, jesteśmy zadowoleni z tego, jak pracują.
pawełSe

Re: Monitoring w firmie

Post autor: pawełSe »

U nas w firmie od dawna sprawdza się współpraca z warszawską agencją ochrony Securitas. Mamy u nich zdalny monitoring wideo, dzięki któremu agencja szybko jest w stanie zdalnie ocenić czy jest konieczność interwencji patrolu, czy alarm włączył jednak np. silny wiatr czy zwierzę. Tu sobie poczytajcie o ochronie zdalnej i wideo weryfikacji https://www.securitas.pl/Uslugi/ochrona ... ryfikacja/ Dodam, że to fantastyczna opcja ze względu na oszczędności, nie generujecie niepotrzebnych wezwań patroli interwencyjnych.
łebskiH

Re: Monitoring w firmie

Post autor: łebskiH »

W Kielcach i całym województwie świętokrzyskim działa Biuro Ochrony PARTNER. Oferują ochronę fizyczną, systemy zabezpieczeń, w tym projekty i wykonawstwo zabezpieczeń elektronicznych - systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu czy telewizji dozorowej. My mamy od nich alarm i korzystamy z usługi monitoringu tego systemu https://www.ochrona-partner.pl/oferta/m ... alarmowych W 100 % sprawdza się u nas ta agencja ochrony, są bardzo solidni i skuteczni w działaniu, dzięki nim wiemy, że jesteśmy pod dobrą opieką.
ODPOWIEDZ