Nowa firma i pozwolenia

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
noloś

Nowa firma i pozwolenia

Post autor: noloś »

Zakładam swoją firmę transportową. Jestem w trakcie załatwiania różnych formalności związanych z kupnem aut i innymi dokumentami. A czy wiecie ile się czeka aż wyrobi się licencja transportowa ? Planuję załatwiać to wszystko przez tą właśnie firmę - znacie ich?
Paweł

Re: Nowa firma i pozwolenia

Post autor: Paweł »

MaWo Group to świetnie firma, posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm transportowych. Ich oferta jest bogata i z pewnością zachwyci najbardziej wymagających klientów. Praktyka i pozytywne doświadczenia osób, które zaufały MaWo Group sprawiła, że spółka jest jedną z największych tego typu w Polsce. Oferta zawiera między innymi doradztwo prawne, pomoc w procedurach kadrowych i księgowych, a także szkolenia kierowców i innowacyjne sposoby kontrolowania czasu pracy. Ogólnie kompleksowa pomoc dla firm transportowych.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: Nowa firma i pozwolenia

Post autor: traper »

Ogólnie już założenie nowej firmy zazwyczaj wiąże się z szeregiem dokumentacji do wypełnienia. Ja na ten moment mam w planach założenie spółki ale jednak chcę to zrobić za granicą. Dlatego po kontakcie z firmą Thompson&Stein już teraz dokładnie wiem jak należy to zrobić właściwie.
SławkaRz

Re: Nowa firma i pozwolenia

Post autor: SławkaRz »

Każda nowa firma próbuje się porozpychać na rynku by zdobyć klientów. Bez klientów biznes w zasadzie nie istnieje. Są opinie ,że nie ważne jak o nas mówią , ważne by w ogóle mówili - to tzw. czarny PR. Czy zgadzacie się z takim stwierdzeniem ? Zajrzyjcie tutaj - https://commplace.pl/blog/czy-czarny-pr ... -istnieje/ - to artykuł na ten temat z bardzo ciekawego bloga. Znalazłam tam wiele ciekawych tematów ,w tym informacje o czarnym PR.
Bożena

Re: Nowa firma i pozwolenia

Post autor: Bożena »

Ogólnie ja również planuję w najbliższym czasie otworzyć spółkę i jestem zdania, że na początku na pewno fajnie jest mieć również właściwą wiedzę na ten temat. Całkiem niedawna odnośnie spółek czytałam na stronie http://www.pracujemy.eu/transakcje-ma-na-czym-polegaja/ i teraz już wiem, że transakcje M&A nie mają przede mną żadnych tajemnic.
grześ

Re: Nowa firma i pozwolenia

Post autor: grześ »

A co powiecie na https://www.truckonline.pl/ ? Według mnie w transporcie jest on niezbędny, zapewnia nam wgląd do lokalizacji pojazdu, możemy również monitorować czas pracy naszych kierowców jak i wiedzieć czy samochody firmowe wykorzystywane są zgodnie z ich przeznaczeniem.
Łochi

Re: Nowa firma i pozwolenia

Post autor: Łochi »

Litwa oferuje dynamiczne środowisko biznesowe i atrakcyjne regulacje dla przedsiębiorców. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem działalności w tym kraju, zdecydowanie polecam zapoznanie się z informacjami na stronie https://www.thompsonstein.com/spolka-za ... na-litwie/ dla pełniejszego obrazu.
ODPOWIEDZ