Okna, jakie wybrać?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Jacekś17

Okna, jakie wybrać?

Post autor: Jacekś17 »

Do wyboru jest okno pcv i okno aluminiowe, oraz drewniane. I tu pojawia się pytanie jakie okna najlepiej wybrać do nowo budowanego domu. Który ma być inwestycja i dać wiele oszczędności. Jednak wybór okien jest obecnie na rynku bardzo duży. I zanim się na coś zdecydujemy chcemy poznać opinie. Możecie coś doradzić?
Łukaszko

Re: Okna, jakie wybrać?

Post autor: Łukaszko »

U mnie super sprawdzają się okna aluminiowe - swoje mam pod firmy AMB z Poznania: https://www.amb.com.pl/okna-aluminiowe/ Firma umożliwia budowę wielu różnych rodzajów okien, o parametrach i cechach dostosowanych do wymogów i potrzeb klienta. Ja jestem fanem nowoczesnego designu, więc moje okna są duże, przeszklone, minimalistyczne. Co do kwestii technicznych, są bardzo wytrzymałe i dobrze izolują ciepło. Mnie naprawdę sprawdzają się bez zarzutu i myślę, że jeśli zależy Ci na nowoczesności i trwałości to okna od AMB będą dobrym wyborem.
Szukać

Re: Okna, jakie wybrać?

Post autor: Szukać »

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak jak już mamy wybrać jakieś okna to szukamy takich trwałych i energooszczędnych. Dlatego też zdecydowanie udałam się do firmy Drutex S.A. Dlatego, że jest to firma zajmująca się produkcją stolarki okiennej i to od lat. Także tutaj znajdziemy okna nie tylko z PCV, ale także drewna i aluminium. Także jak już kupować okna to tylko od najlepszych.
bałtyk

Re: Okna, jakie wybrać?

Post autor: bałtyk »

Wybór okien zależy od tego, jaki masz budżet, potrzeby i jak wygląda cały budynek - w końcu okna będą stanowić sporą jego część, więc dobrze by było, żeby stylem wpisywały się w charakter domu. Bardzo duży wybór okien ma firma Majster Plus Stargard: https://www.okna-dsystem.com.pl/okna-pcv.html - mają w ofercie okna drewniane, aluminiowe, pcv, wszystkie w klasie premium. W razie czego, służą pomocą i fachową poradą, więc można mieć pewność, że wybrane okna będą w 100% odpowiadały konkretnym potrzebom klienta.
źyr50uła

Re: Okna, jakie wybrać?

Post autor: źyr50uła »

W Płocku znajduje się firma Bular Plus, od której sam kupowałem okna i drzwi i jestem bardzo zadowolony z ich jakości. Ja akurat wybrałem okna drewniane, ze względu na ich design, energooszczędność i wytrzymałość: http://bular.pl/kategoria-produktu/okna/okna-drewniane/. Co do samych okien, naprawdę nie mogę się do niczego przyczepić, za to mogę pochwalić obsługę firmy Bular Plus, która zawsze służy fachową poradą i słucha, co klient ma do powiedzenia i na czym mu zależy, a potem dba o to, by okna bądź drzwi zostały profesjonalnie zamontowane. Firma naprawdę jest godna polecenia, przyjrzyj się jej.
ODPOWIEDZ