opalanie

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Tyśka

opalanie

Post autor: Tyśka »

Jak można zdrowo i równo opalić swoją skórę? jak długo utrzymuje się efekt? Na pewno nie chce solarium. Mam dużo pieprzyków. słońca też unikam jak ognia. a chciałabym mieć ładną skórę bo za 2 tygodnie idę na wesele i nie chcę blado wyglądać. opalnie natryskowe warto?
Śliwa

Re: opalanie

Post autor: Śliwa »

Nigdy nie korzystałam z opalania natryskowego ale zawsze wtedy mi sie przypomina odcinek serialu Przyjaciele gdy Ross się opalil z jednej strony 16 razy a z drugiej był dalej blady :D Ja używam pianki brązującej Brazilian Body z Eveline i Efekt mam super na wiele dni, bo ona się długo trzyma na skórze.

Obrazek
mojł

Re: opalanie

Post autor: mojł »

Jeden ze śmieszniejszych odcinków przyjaciół hahaha. Ja na szczęście nigdy się tak nie opaliłam, zawsze wychodzi równo, ale chodzę także do rzetelnego specjalisty. Natryskowo opalam się wyłącznie w gabinecie kosmetycznym Image http://www.gabinetimage.pl/ w Starogardzie Gdańskim. Odcień jest taki, jak chcę, naturalnie jestem bardzo blada, wiec opalam się na lekki kolor. Cenowo wychodzi u nich korzystnie, efekt długo się utrzymuje, polecam.
ODPOWIEDZ