Podnośniki nożycowe

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Tośka

Podnośniki nożycowe

Post autor: Tośka »

Podnośniki nożycowe są bardzo pomocne podczas pracy na wysokościach. Bardzo korzystnym rozwiązaniem będzie wynajem podnośników nożycowych. Dzięki temu rozwiązaniu można dobrać opcje pod własne potrzeby. Jest bardzo dużo zalet takich rozwiązań, między innymi opcja wynajmu krótkoterminowego nawet na 1 dzień lub długoterminowego. Ten sprzęt jest może mieć wysięg nawet do 20 metrów, więc idealnie nadaje się do pracy na wysokościach.
pino

Re: Podnośniki nożycowe

Post autor: pino »

Podnośniki nożycowe wynajęliśmy, bo to się nam najbardziej opłacało. Korzystaliśmy z usługi najmu z Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego RAF-POL https://podnosnikiostrow.pl/wynajem/pod ... owe-diesel z Ostrowa Wielkopolskiego. Oni mają szeroką ofertę podnośników różnego rodzaju, które są w doskonałym stanie, są w pełni sprawne, fikcjonalne, dzięki nim wszystko wykonaliśmy swoją pracę. Ceny mają korzystne, firma jest rzetelna, mogę ich śmiało polecić.
walkl

Re: Podnośniki nożycowe

Post autor: walkl »

Sami musieliśmy wynająć podnośnik na budowę. Mamy niedaleko siebie firmę, która oferuje tego typu usługi i z nich skorzystaliśmy. Mówię tu o firmie CRS Czok Rent & Service http://podnosnikiopole.pl/ z Opola. Ich przed jest bardzo dobrej jakości, jest on utrzymany w świetnym stanie, działa odpowiednio, dzięki niemu udało nam się szybko wykonać prace na wysokościach. Warunki najmu takiego sprzętu są u nich korzystne, cenowo ta usługa wyszła opłacalnie. Forma jest godna polecenia.
Ćwiek

Re: Podnośniki nożycowe

Post autor: Ćwiek »

Nie kojarzę, abym kiedykolwiek z takiego rodzaju podnośników korzystał, ale jak najbardziej takie maszyny są na pewno niezwykle przydatne przy wielu pracach na wysokościach. Jeżeli chodzi o mnie to ja przede wszystkim wynajmuję podnośniki koszowe od http://rent-expert.pl/ i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z tej opcji.
ODPOWIEDZ