podręczniki

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kaja
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:55

podręczniki

Post autor: kaja »

Szukm podreczników do szkoły podstawowej klasy 7. Najwiekszy problem mam ze znalezieniem dobrze opracowanego podręcznika do fizyki. Możecie mi coś polecić?
Awatar użytkownika
bananowy
Posty: 50
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:49

Re: podręczniki

Post autor: bananowy »

Moja córka też będzie teraz chodzić do klasy 7. A podręcznik do fizyki znalazłem tu https://www.taniaksiazka.pl/to-jest-fiz ... 77007.html to dobrze zaopatrzona księgarnia, bez problemów znajdziesz wszystkie podręczniki do 7 klasy. Zerknij może też na inne pomoce, pomagające w opanowaniu wiedzy.

hbe domy
Łuki

Re: podręczniki

Post autor: Łuki »

Jeśli chodzi o zadania z fizyki to na platformie edukacyjnej można znaleźć ćwiczenia dopasowane do danego podręcznika. To dobry sposób, żeby dziecko mogło usystematyzować wiedzę i sprawdzić swoje odpowiedzi z rozwiązaniami zamieszczonymi przez nauczyciela ;)

gerber multitool flik
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 85
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:16

Re: podręczniki

Post autor: Elisa »

W internecie powinno być najłatwiej, ja tak całą wyprawkę szkolną kupowałam dla dzieci. Polecam porozglądać się po księgarniach internetowych. Ja zamierzam zmienić szkołę dla syna, więc i pewnie też nowe podręczniki, przynajmniej niektóre będą koniecznością. Za namową koleżanek wybrałam Te Vizje na Ochocie.
ODPOWIEDZ