Pogrzeb

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Aśkaa

Pogrzeb

Post autor: Aśkaa »

Gdybyście szukali namiarów na usługi pogrzebowe czy kamieniarzy polecam skorzystać z tej witryny https://kataloguslugpogrzebowych.pl/firmy/polska . Są tu kontrahenci z całej Polski. Wystarczy wybrać odpowiednią lokalizację. Ja, gdy chciałam postawić pomnik rodzicom, to skorzystałam z tej opcji. Udało mi się namierzyć świetny zakład kamieniarski.
oiń

Re: Pogrzeb

Post autor: oiń »

My skorzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Hades w Lublinie, oni profesjonalnie zajęli się organizacja pogrzebu dziadka. Mają własne krematorium, do tego zajęli się także transportem ciała. On został skremowany, zgodnie ze swoim życzeniem, a jego prochy zostały złożone w kolumbarium obok babci. Co do zakładu pogrzebowego, to naprawdę dobrze się spisali, wykonali swoją pracę na 100%, byli także pełni empatii w stosunku do nas.
Klełofas

Re: Pogrzeb

Post autor: Klełofas »

Witam. Ja od śmierci babci korzystam tylko z usług jednej firmy pogrzebowej, ponieważ bardzo starannie wykonali swoje obowiązki.
ZAKŁAD POGRZEBOWY I KAMIENIARZ J.Z. KIEŁBASKA znajduje się w Nowej Rudzie i posiada również stronę internetową https://www.pogrzeby.nowaruda.pl/oferta Ja zawsze korzystam kompleksowo z ich usług: od pomocy przy formalnościach, aż do postawienia pomnika. Ta firma jest godna uwagi.
KozłowskiM

Re: Pogrzeb

Post autor: KozłowskiM »

Hej. Pochodzę z Warszawy i korzystam zawsze usług firmy pogrzebowej, która mieści się na Bielanach. Zakład pogrzebowy nazywa AbbPater https://abbapater.eu/nasze-uslugi Nigdy mnie nie zawiódł, a rodzinę mam bardzo dużą, więc co chwile ktoś umiera. Państwo pracujący tam są bardzo życzliwi i od progu w sposób kompetentny pomagają przejść od spraw dokumentacyjnych, aż po sam pogrzeb. Oferują oni również sprzedaż trumien, urn, klepsydr, wieńców itp. Ich oferta naprawdę jest bardzo szeroka, więc śmiało, możecie odwiedzić ich stronę, aby dowiedzieć się więcej.
kałaja

Re: Pogrzeb

Post autor: kałaja »

Jeżeli jest tu ktoś z Wrocławia, kto właśnie stracił bliską osobę i chce ją godnie pożegnać to polecam zgłosić się do Zakładu Usług Pogrzebowych Anubis: https://anubis.info.pl/koszty-pogrzebu/ Pomagali mi w tym trudnym czasie, więc mogę zapewnić, że wiedzą, jak podejść do sprawy organizacji pogrzebu tak, aby wszystko przebiegło sprawnie, wszelkie formalności zostały dopilnowane, a uroczystość była dopięta na ostatni guzik. Służą swoją fachową wiedzą i doświadczeniem nie tylko w kwestii organizacji pogrzebu, ale też w sprawach takich jak kremacja czy ekshumacja. Wiedzą, co robią, dlatego warto im zaufać.
Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 56
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: Pogrzeb

Post autor: Olena22 »

W Warszawie jest wiele zakładów pogrzebowych, ale najlepiej wybrać doświadczony. Od 30 lat na rynku działa zakład https://kalla-pogrzeby.pl/ . Ich siedziba jest czynna całodobowo, dlatego można się z nimi kontaktować o każdej porze dnia i nocy. Dla klientów okazują szacunek i empatię, wspierają ich w trudnym momencie. Poza tym można im zlecić organizację wszystkich formalności.
Baśkaa

Re: Pogrzeb

Post autor: Baśkaa »

Bardzo Ci współczuję. Z własnego doświadczenia wiem jak ciężkim i traumatycznym przeżyciem jest pogrzeb kogoś bliskiego. Na pewno w tym trudnym czasie warto skorzystać z usług doświadczonego zakładu pogrzebowego, który odciąży Cię w sprawach związanych z organizacją pochówku, transportem ciała zmarłego oraz wszelkich formalnościach związanych z pogrzebem. Ja w tym zakresie współpracowałam z firmą https://www.pogrzebyconcordia.pl/oferta. Swoje usługi wykonali kompleksowo, terminowo i profesjonalnie.
wujeksamodobro

Re: Pogrzeb

Post autor: wujeksamodobro »

Hejka. Niedawno na covida zmarła moja babcia. Stres był niesamowity, ale dzięki stronce na, której są artykuły o branży pogrzebowej, ogarnąłem, jak taki covidowy pogrzeb przebiega i dużo mi to pomogło. Jest ryzyko, że i was to spotka, to daję wam linka, do artykułu o tym: https://kataloguslugpogrzebowych.pl/art ... wku-101941 Jak coś to macie tutaj bazę firm z branży pogrzebowej. Warto zdecydowanie z niej skorzystać.
baron

Re: Pogrzeb

Post autor: baron »

Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić dom pogrzebowy z Pruszkowa, bo jest niesamowicie profesjonalny i rzetelny. Jak u mnie w rodzinie jest pogrzeb, to zawsze korzystamy z usług tej firmy. Ma w swojej ofercie kremację- ale my tego nie braliśmy, ubiór i toaletę zmarłych. Bardzo elegancko obsługują ceremonię pogrzebową. Nigdy nie było wpadek i mają przystępne ceny. Nazywa się on Dom Pogrzebowy Szadkowski i mieści przy ul. Południowej 77. Zdecydowanie jest to firma warta rozważenia.

taśma metalowa perforowana
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 79
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Pogrzeb

Post autor: lilia »

Mam wrażenie, że jeśli poszukujecie solidnego zakładu pogrzebowego, warto zajrzeć również do oferty https://pogrzebymortis.pl/pogrzeb-dziecka/ . Znajdziecie tam różnorodne usługi i mnóstwo istotnych informacji. Uważam, że współpraca z nimi może przynieść satysfakcję.
mishaa

Re: Pogrzeb

Post autor: mishaa »

Jeśli mielibyście rozmawiać ze mną na temat tego, co jest lepsze, to co byście mi zasugerowali - trumna i pochówek tradycyjny, czy jednak urna i nowoczesne spopielenie? Mam niesamowity dylemat moralny, sądzę jednak, że z Wami uda mi się coś dobrać. Niech to będzie naprawdę dobre, na poziomie, proszę.
Erny

Re: Pogrzeb

Post autor: Erny »

Czołem! Jeżeli chodzi o ten temat to pragnąłbym polecić Wam hurtownię zniczy - https://znicze.net/ , jaką w ostatnim czasie znalazłem i z której usług jestem bardzo zadowolony. Mają duży wybór zniczy i wkładów wykonanych z różnych materiałów, w różnorodnych kształtach jak i również wzorach, co pozwala wybrać produkt do konkretnych oczekiwań odbiorców. Liczę, iż ma rekomendacja okaże się wartościowa dla tych z Was, którzy poszukują wysokiej klasy produktów w atrakcyjnej cenie.
Maciej I

Re: Pogrzeb

Post autor: Maciej I »

My zleciliśmy organizację pogrzebu zakładowi pogrzebowemu Lethe z Warszawy. Oni wszystkim się zajęli i ceremonia była godna oraz podniosła - na tym nam zależało. Do tego kupiliśmy też u nich przepiękną trumnę, która oddaje hołd zmarłemu.
ODPOWIEDZ