Procesy logistyczne w firmie

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Gośka

Procesy logistyczne w firmie

Post autor: Gośka »

Witajcie. Jakie macie rady dla młodego przedsiębiorcy w kwestii logistyki? Czytałam już wprawdzie kilka artykułów omawiających procesy logistyczne w przedsiębiorstwie, więc jakieś pojęcie mam. Chętnie jednak wzbogacę swoją wiedzę i przyjmę rady od doświadczonych osób.
jjustić

Re: Procesy logistyczne w firmie

Post autor: jjustić »

Nie zawsze jesteśmy w stanie o to wszystko zadbać, ale mam wrażenie, że jeśli mamy dostać po głowie od klienta, to lepiej jest CO PACKING http://ejko.com.pl/ , albo inne usługi wynająć. Strona z linku, czyli Ejko, może zająć się nawet magazynowaniem. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, pamiętajcie o tym. Dlatego jeśli macie z czymś problem, po prostu popytajcie.
łukasz44

Re: Procesy logistyczne w firmie

Post autor: łukasz44 »

Jeśli nie macie doświadczenia to myślę, że warto skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej w zakresie szeroko pojętej logistyki. Sam zdecydowałem się na współpracę z doświadczonymi fachowcami, zdając sobie sprawę z tego, że bez profesjonalistów nie rozkręcę biznesu, a co gorsze mogę popełnić szereg błędów. Nawiązałem kontakt z firmą KMC Services, która świadczy usługi logistyczne w Krakowie na największą skalę, gdyż w tej okolicy, w bardzo dobrej lokalizacji oferuje gotowe magazyny. Trudni się także samym magazynowaniem (zarządzaniem gospodarką magazynową, etykietowaniem itd.), transportem a także wykonuje audyty.
ODPOWIEDZ