Projekt logo dla firmy

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Kasjusz-85
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2020, 0:57

Projekt logo dla firmy

Post autor: Kasjusz-85 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Witam. Znacie jakiegoś profesjonalistę z Gdańska, który zajmuje się projektowaniem firmowego logo? Będę chciał też zamówić katalogi i broszury reklamowe. Gdzie polecacie się zgłosić?[/color]

nowoczesne meble skandynawskie
Awatar użytkownika
Tulimira1998
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:47

Re: Projekt logo dla firmy

Post autor: Tulimira1998 »

Polecam justart-studio.com. Zamówiłam u nich właśnie logo i przyznam, że spisali się fantastycznie. Poza tym robią świetne zdjęcia, więc jeśli będziesz zainteresowany sesją biznesową, to wiesz, gdzie się wybrać :)
Awatar użytkownika
penny
Posty: 41
Rejestracja: 11 gru 2019, 11:43

Re: Projekt logo dla firmy

Post autor: penny »

Według mnie projektowanie logotypu warto zlecić grafikom z Artlime. Ich prace są na bardzo wysokim poziomie. Sami sprawdźcie ich portfolio.
kaczyński jarek

Re: Projekt logo dla firmy

Post autor: kaczyński jarek »

nie ma dobrej reklamy bez unikatowego i profesjonalnego logo! A takie właśnie zrobi dla twojej firmy Agencja Pomyśl Inaczej. Ładne projekty, 3 pakiety do wyboru, tanio i szybko (w 3 dni). Dodatkowo z kodem rabatowym RABAT50 masz zniżkę -50 zł na każdy pakiet nie zwlekaj! http://www.pomysl-inaczej.pl/projekty-logo/ (broszury reklamowe, ulotki też robią), a wizytówki gratis
Płaski

Re: Projekt logo dla firmy

Post autor: Płaski »

Na dobrą sprawę właśnie takie zlecenia ja zazwyczaj przekazuję bezpośrednio dla grafika gdyż ja niestety się na tym nie znam. Muszę przyznać, że całkiem niedawno także miałem okazję przeczytać ciekawy artykuł https://odfreelancera.pl/najlepsze-narz ... a-grafika/ gdzie fajnie opisano to jakie narzędzia dla grafika są niezwykle ważne.

sprzedam trociny małopolska
lińka

Re: Projekt logo dla firmy

Post autor: lińka »

Jak juz bedziecie miec logo to pamiętajcie by w ciekawy sposób je umieścić na gadżetach reklamowych. Jednym z najciekawszych rozwiązań jakie spotkałam na rynku było logo na czekoladzie! Takie coś możecie otrzymać od Chocolissimo - uważam to za super opcje reklamy.
ODPOWIEDZ