Przekłady dokumentów

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Adrianna1998
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 18:44

Przekłady dokumentów

Post autor: Adrianna1998 »

Witam! Powiedzcie mi, czy jest w waszych firmach ktoś, kto zajmuje się przekładem dokumentów z obcych języków? Nam potrzebny był tłumacz przysięgły rosyjskiego z Warszawy, ale na szczęście udało nam się trafić na naprawdę kompetentną osobę. Też mieliście to szczęście? Z doświadczenia wiem, że prawdziwych ekspertów z tej branży można zliczyć na palcach jednej ręki.
Danuśka

Re: Przekłady dokumentów

Post autor: Danuśka »

My ważne dokumenty zawsze zlecamy profesjonaliście, zobacz dokładnie czym rozni się praca tłumacza przysięgłego od zwykłego tłumaczenia: https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... ego-,12824. Wiem, że poszukując właściwego tłumacza w Internecie, tak trudno o pewność, że wybór padłby na odpowiednią osobę, wykwalifikowaną w dziedzinie, której dotyczy nasz tekst.
daeń

Re: Przekłady dokumentów

Post autor: daeń »

Potrzebowaliśmy takich przekładów, różnego rodzaju dokumenty tłumaczyłam nam firma Interlang https://interlang.pl/oferta/tlumaczenia ... online.php z Gdyni. Tłumaczenia wykonują nawet online, mają szeroki zakres usług, wykonują różnego rodzaju tłumaczenia. Ceny ich usług są korzystne, zatem opłaca się z nich skorzystać. To firma godna polecenia, lepiej trafić nie mogliśmy.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: Przekłady dokumentów

Post autor: traper »

Myślę, że zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zlecanie takich rzeczy do tłumaczenia i ja również chętnie oraz często korzystam z takich rozwiązań. Przede wszystkim skupiam się na tym, że poprzez serwis https://turbotlumaczenia.pl/ bez najmniejszego problemu mogę właśnie zlecać różnego rodzaju tłumaczenia.
Kaźmirz

Re: Przekłady dokumentów

Post autor: Kaźmirz »

Tak naprawdę niektóre dokumenty warto jest przetłumaczyć przysięgle, ale na pewno musimy wiedzie jakiego rodzaju to są dokumenty. Właśnie dlatego polecam bardzo fajny wpis https://www.wsb.com.pl/jakiego-typy-dok ... rzysiegly/ gdyż w nim ciekawie opisano to jakie dokumenty przetłumaczy tłumacz przysięgły.
Madeńska

Re: Przekłady dokumentów

Post autor: Madeńska »

My korzystamy z zewnętrznej firmy, dokładnie z usług tłumacz języka niemieckiego pani Małgorzaty Łukasiak-Zięby z Wałbrzycha https://tlumaczniemieckiwalbrzych.pl/tlumaczenia W 100 % u nas się sprawdza, to solidna i rzetelna tłumacz, ma też rozsądne stawki. Wykonuje m.in. tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne, ma pełen zakres usług w swojej specjalizacji. Decydując się na współpracę z nią macie gwarancję wysokiego standardu usług i profesjonalnego podejścia do klienta, także zdecydowanie mogę wam ten namiar doradzić.
ODPOWIEDZ