Psycholog rodzinny

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bananowy
Posty: 50
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:49

Psycholog rodzinny

Post autor: bananowy »

Czy ktoś z was kiedykolwiek korzystał z pomocy psychologa rodzinnego? mam problem z synem chłopak nie wykazuje w ogóle zainteresowania niczym, nie wiem czy nie pójśc z nim tutaj http://poradniasalomon.com.pl ktoś z was może miał podobny problem i może mi cos doradzić?
Bieńka

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Bieńka »

Korzystam z pomocy psychologa online wetalk, jest to platforma do kontaktu z psychologiem w formie tekstowej lub wideo. Bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ można kontaktować się z dowolnego miejsca w zasadzie codziennie. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów wsparcia, więc bardzo polecam.
łukasz

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: łukasz »

Dobrze, że w obecnych czasach ludzie nie wahają się mówić o tym, że stosują terapię, korzystają z porad psychologicznych czy wręcz leczenia psychiatrycznego. Większość z nas rozumie, jak ważne są kwestie dbania o swoją kondycję psychiczną. Na portalu https://www.otopsychologia.pl/firmy/polska znajdziecie przydatną bazę z namiarami na specjalistów zajmujących się leczeniem zdrowia psychicznego, także sprawdźcie ją sobie.
Awatar użytkownika
lollipop
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2020, 9:32

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: lollipop »

Tak, my korzystalismy :) czasami taka terapia rodzinna jest jedynym sensowym sposobem na poradzenie sobie z problemami. https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczn ... -rodzinna/ tutaj mozna skorzystac z tego rodzaju uslug, maja naprawde swietnych specjalistów
fabianuś

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: fabianuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://sensillo.pl/
Awatar użytkownika
Martyna96
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2022, 21:13

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Martyna96 »

Jeśli szukacie wsparcia naprawdę dobrego psychologa, to polecam Wam tę poradnię: https://kielczyk.pl/ - są naprawdę znakomicie. Wyprowadzili mnie na prostą, gdyby nie oni, mój związek by się skończył, moja rodzina by się rozpadła. Jestem naprawdę ogromnie wdzięczna, za ich pomoc, za cały trud jaki włożyli w mój przypadek. Serdecznie polecam tych psychologów.
ODPOWIEDZ