Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Bośia

Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Bośia »

Od jakiegoś czasu, zastanawiam się nad kupnem urządzenia Qtera do swojego gabinetu kosmetycznego. Szukam ludzi, którzy pracowali na tym urządzeniu lub je posiadają. Mam nadzieje, że ktoś tutaj na forum się znajdzie i mi pomoże w podjęciu decyzji o zakupie.
Kaśia

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Kaśia »

Moim zdaniem warto. Qtera to świetne urządzenie, które ma dobre parametry o których możesz przeczytać tutaj - https://ifapro.pl/qtera-rf/. Pracowałam na tym urządzeniu na praktykach i zabiegi na nim, nie były dużym wyzwaniem. Mam nadzieje, że jeszcze będę miała przyjemność na nim pracować.
zośia

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: zośia »

Muszę koniecznie sprawdzić to urządzenie. Już kiedyś o nim słyszałam, ale wtedy nie było mi potrzebne. Teraz mam zamiar kupić urządzenie do liftingu i Qtera wydaje się idealnym wyborem. W wolnej chwili poczytam o nim trochę więcej. Jednak wydaje mi się, że wybór już został podjęty ;)
Żaneta

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Żaneta »

Byłam na ich stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i faktycznie parametry Qtera, są bardzo dobre. Teraz muszę tylko wspólniczkę namówić do zakupu. Jednak wydaje mi się, że jak zobaczy to urządzenie, to nie będę musiała długo z nią negocjować. Dam wam znać, jak mi poszło ;)
kiźia

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: kiźia »

Żaneta pisze: ↑26 wrz 2021, 19:40 Byłam na ich stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i faktycznie parametry Qtera, są bardzo dobre. Teraz muszę tylko wspólniczkę namówić do zakupu. Jednak wydaje mi się, że jak zobaczy to urządzenie, to nie będę musiała długo z nią negocjować. Dam wam znać, jak mi poszło ;)
Żaneta, wydaje mi się, że nawet nie będziesz musiała z nią rozmawiać. Wyślij jej tylko link to Qtera i to wystarczy ;) Wygląd oraz specyfikacja jest bardzo dobra. Myślę, że każdy gabinet kosmetyczny, powinien mieć takie urządzenie na stanie ;)
ODPOWIEDZ