Radary Online - gdzie?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Ojćzulek

Radary Online - gdzie?

Post autor: Ojćzulek »

Cześć!

Znalazłem stronę z radarami i jest tam kilka radarów online, typu radar burz, radar opadów itp. Zna ktoś może stronę, gdzie wyniki są bez opóźnień? Chodzi mi o to, że patrzę sobie na burzę, a ona po 15 sekundach jest już daleeeeeko. Jakieś takie live bez opóźnień. Ogólnie ta jest spoko, no ale irytuje mnie.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Ąlkam

Re: Radary Online - gdzie?

Post autor: Ąlkam »

O dzięki w sumie nie znałam a przyda się. Ja używam jakiejś apki na telefon i nie jest źle nawet fajnie pokazuje. Radar Pogodowy ale jakaś konkretna nazwa nie wiem bo nie ma na telefonie tylko tyle jest napisane. Czasami jest mi ona przydatna ale częściej mnie denerwuje powód jest prosty wyskakujące reklamy nawet na wyłączonej aplce. Opinie Profit Maximizer
Ojtatą

Re: Radary Online - gdzie?

Post autor: Ojtatą »

No przyda się przyda zważywszy co się teraz dzieje po tych wielkich upałach. Trąby tornada w Polsce masakra jakaś. A grad to dopiero sieje spustoszenie. Znacie jakiś sposób by uchronić auto przed takim gradobiciem? Wiem garaż :P ale coś na parking zewnętrzny.
https://radar-opadow.live/mapa-opadow/
Gość

Re: Radary Online - gdzie?

Post autor: Gość »

Uwielbiam filmy o zombie, a Armia umarłych cały film świetnie się bawiłem, ale ten film ostatecznie mnie rozczarował. Zaczynają się epidemią zombie, która jest niszczycielska, więc nie mogę powiedzieć o tym zbyt wielu złych rzeczy. Jednak film naprawdę zaskoczył, gdy ludzie zaczęli walczyć. Poza tym w tym filmie brakowało czegoś, co sprawia, że nie jest tak dobry, jak mogłoby być: silnej głównej bohaterki, która kocha zombie i równie nienawidzi ludzi. Może gdyby było więcej scen walki, a mniej scen dialogowych, ten film byłby w stanie nadal być przyjemny.

https://upvod.pl/filmy/armia-umarlych/
ODPOWIEDZ