Rehabilitacja

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 96
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:51

Rehabilitacja

Post autor: Arleta »

Witam! chcialabym zapytać gdzie chodzicie na rezonans i rehabilitację w razie potrzeby? Wedlug mnie w Krakowie jest wielu dobrych specjalistów, którzy mogą postawić każdego na nogi. Rejestracja odbywa się np tutaj http://www.rehabilitacje.org/ co znacznie przyspiesza proces zapisywania się i wizyty w wybranym gabinecie specjalistycznym oraz na rezonans.
Awatar użytkownika
Kozel
Posty: 27
Rejestracja: 19 mar 2020, 13:56

Re: Rehabilitacja

Post autor: Kozel »

To, jaka rehabilitacja będzie potrzebna zależy od przyczyny naszych dolegliwości. Jeśli zdarzyła się jakaś drobna kontuzja, czy zwyczajnie dochodzimy do siebie po niegroźnej chorobie, świetną metodą jest trening bierny, który nie wymaga wizyt u specjalistów. Można go uskuteczniać za pomocą urządzenia do domowego użytku, zwanego platformą wibracyjną. Na stronce https://casada.pl/produkt/powerboard-3-0/ znajdziesz informacje o tym sprzęcie. My kupiliśmy jeszcze przed nowym rokiem i powiem Ci, że świetnie zdaje egzamin. Wypróbowaliśmy jak działa trening bierny i czynny - rekomendowany osobom dążącym do poprawy sylwetki. Rewelka!

zapowietrzaja sie grzejniki
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:00

Re: Rehabilitacja

Post autor: mnich33 »

Rehabilitacja to poważna sprawa, warto też pomyśleć o udogodnieniach dla takich osób, które przychodzą na takie rehabilitacje takie jak tutaj opisane http://www.likwidacja-barier.pl/2018/07 ... i-pionowe/ . Czasem warto szukać ciekawych propozycji na ułatwienie ludziom życia.

blog tłumacza
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2020, 9:12

Re: Rehabilitacja

Post autor: ectatend »

Ja od jakiegoś czasu chodzę do Evital. Po kilku miesiącach nie mam żadnych zastrzeżeń.

o.g. bubba kush
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 17
Rejestracja: 31 mar 2020, 17:41

Re: Rehabilitacja

Post autor: Luizka56 »

Polecam rehabilitacja Origin Polska i bardzo sobie chwale to miejsce, jakość usług stoi na najwyższym poziomie, czego najlepszym potwierdzeniem jest fakt, iż już po 1 wizycie w ośrodku czułam się znacznie lepiej :)

powierzchnia okien
Awatar użytkownika
uciticur
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:45

Re: Rehabilitacja

Post autor: uciticur »

Myślę, że to dobry pomysł, korzystanie z tego typu rozwiązań jak winda do domu jest idealnym rozwiązaniem dla tego typu osób. Mam w rodzinie osobę, która od jakiegoś czasu potrzebuje rehabilitacji i zainstalowaliśmy tego typu windę: https://www.windadodomu.pl/windy-domowe ... ft-vm-i-ve. Nie mamy z nią żadnych problemów i jest idealna do naszych potrzeb.
Awatar użytkownika
Jericho
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2020, 13:31

Re: Rehabilitacja

Post autor: Jericho »

Sugeruję, aby każdy wypróbował grę https://jednoreki-bandyta.pl/ za darmo. Długo to ignorowałem, ale po wypróbowaniu nie mogłem już przestać.
Rafał

Re: Rehabilitacja

Post autor: Rafał »

Bardzo skuteczna w rehabilitacji jest tlenoterapia hiperbaryczna. Taką tlenoterapie, ma w ofercie ta firma http://tlenowyzakatek.pl/. Czytałam, że wielu sportowców po kontuzji, udaje się na tą terapie. Dzięki niej, ciało o wiele szybciej się regeneruje oraz wraca do sił. Koniecznie poczytaj o niej ;)
ODPOWIEDZ