Reklama

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Daśkowa

Reklama

Post autor: Daśkowa »

Reklama jest podstawą jeżeli chcemy wypromować produkt. Czasem jednak niektóre firmy przesadzają i są zbyt natarczywi z reklamą. Moim zdaniem warto zainwestować w coś, co nie tylko zainteresuje i przyciągnie uwagę ludzi ale również będzie praktycznie tak jak materiały POS. A najlepsze projekty tworzy firma Exposite
wiesławarybka

Re: Reklama

Post autor: wiesławarybka »

A mogłabyś opowiedzieć coś więcej o tej firmie? Jestem zainteresowana podjęciem z nimi współpracy. Stronę już całą przejrzałam, realizacje naprawdę piękne, opisy również. Jak to wygląda ze strony klienta? Czy spełnili wszystkie oczekiwania?
Awatar użytkownika
rampart
Posty: 62
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:53

Re: Reklama

Post autor: rampart »

Powiem z własnego doświadczenia - warto reklamować się w internecie. I skuteczna reklama to taka, która jest dopasowana do naszej działalności i nie od dziś wiadomo, że dzięki odpowiednio prowadzonym działaniom można odnieść olbrzymi sukces. Z tej strony http://adrenalinemd.pl/ można się dowiedzieć z jakich narzędzi warto korzystać, aby wesprzeć działania marketingowe
baśka

Re: Reklama

Post autor: baśka »

Praktycznie wszyscy moi znajomi którzy prowadzą działalność inwestują w reklamę w sieci. Za ich namową też poszłam w tym kierunku i muszę powiedzieć, że faktycznie można zauważyć znacznie lepsze rezultaty. Klientów mam więcej, ale też sporo ludzi wysyła do mnie zapytania także efekty współpracy z agencją http://womm.com.pl/ zdecydowanie widać.
Michał546

Re: Reklama

Post autor: Michał546 »

teraz wszystko przenosi sie do sieci. Warto znac mechanizmy działające w internecie aby skutecznie sie rozpromowac a najlepiej podjąć wspolprace z agencją która jest na bieząco ze wszystkimi zmieniającymi sie caly czas trendami. Ogromna oszczednosc czasu i dobra inwestycja. Z mojej strony moje polecic Ci firme https://314.pl/ z którą sam współpracowałem i byłem zadowolony z efektów :)
ODPOWIEDZ