spadki pomoc prawna Gdańsk

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Lód

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Lód »

Cześć. Przychodzę do was z takim małym pytaniem, mianowicie, znacie może jakąś dobrą kancelarię z Gdańska, która pomogłaby mi przejść przez sprawę spadkową? Niestety nie byłam na to przygotowana, ponieważ nie sądziłam, że znajdzie się zapis o mnie w testamencie mojego wujka. Dlatego teraz zostało mi mało czasu na znalezienie odpowiedniej pomocy w tym zakresie. Pomożecie?
adaś

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: adaś »

Jeśli szukasz jakościowej pomocy w związku ze spadkiem, to na pewno będziesz potrzebować jakościowej kancelarii, która ma doświadczenie w tych kwestiach. Zawsze możesz podpytać znajomych. Wiadomo, że z czyjegoś polecenia jest najbezpieczniej, dlatego postawiłbym na tę metodę.
Wiewiórka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Wiewiórka »

Oj tak, spadki to naprawdę ciężka sprawa. Wiadomo, że każdy chciałby dostawać tylko taki Testament, który albo zrobi z niego milionera, albo taki, za który reszta rodziny nie będzie chciała go zjeść. Sama przechodziłam przez coś podobnego i był to istny dramat.
płewka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: płewka »

Jeśli chodzi o mnie, to w mojej sprawie bardzo pomógł mecenas Mindykowski. Stronę z jego ofertą znajdziesz tutaj http://www.mindykowski.pl/ . Wydaje mi się, że oferta jest na tyle ciekawa, że cię zainteresuje. Spore doświadczenie, jakościowa obsługa i punktualność. Myślę, że to dobry wybór.
ODPOWIEDZ