sprzątanie

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
łucja

sprzątanie

Post autor: łucja »

Cześć. By ułatwić sobie sprzątanie w domu kupiłam niedawno bezprzewodowy odkurzacz. Roomba bardzo dokładnie odkurza podłogę jak i dywany, dzięki czemu nie muszę się męczyć ze zwykłym odkurzaczem i zyskuje przede wszystkim czas, który mogę spędzić inaczej.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 169
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: sprzątanie

Post autor: traper »

Tak naprawdę samo sprzątanie jest czymś niezwykle ważnym i ja również staram się te czynności robić po prostu regularnie. Jeszcze całkiem niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://ofio.pl/katalog-firm/89127/bezp ... a-do-domu/ jaką właśnie bezpieczną i skuteczną chemię do sprzątania w domu warto mieć.
maćko221

Re: sprzątanie

Post autor: maćko221 »

Mi od kilku lat pomaga https://irobot.pl/pl/. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez takiego robota sprzątającego. Jest cichy, sam się ładuje i opróżnia, więc czego chcieć więcej? :) Na początku obawiałam się o jakość sprzątania, ale były to mylne obawy. Irobot pięknie sobie radzi z każdym zabrudzeniem
Lód

Re: sprzątanie

Post autor: Lód »

Cześć wiecie co, jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo często zamawiam jakieś sprzęty do domu. Ostatnio postanowiłam zakupić odkurzacz centralny ze strony https://www.venton.eu ponieważ poleciła mi ich moja koleżanka. Ta firma ma ogromne doświadczenie w tym temacie, więc bez problemu podpowiedzieli mi, na co powinnam postawić. Gorąco ich polecam.
aga047

Re: sprzątanie

Post autor: aga047 »

Nie lepiej będzie zainwestować w odkurzacz centralny? Wystarczy zrobić jednorazową instalację, a utrzymywanie mieszkania w czystości nie będzie już takie trudne. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie od tradycyjnego sprzątania. Kupiłam swój odkurzacz na http://centralne-odkurzacze.net i jestem zadowolona.
Bogusia

Re: sprzątanie

Post autor: Bogusia »

Samo sprzątanie jak najbardziej może być bardzo przyjemne i ja jestem zdania, że również dobrą praktyką jest to aby posiadać dobrej jakości akcesoria do tych czynności. Od jakiegoś czasu ja również korzystam z niezawodnego ręcznika papierowego Tork 100297 i już wiem, że był to właściwy wybór.
ODPOWIEDZ