Szkolenie BHP?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Jacekś17

Szkolenie BHP?

Post autor: Jacekś17 »

Na http://www.bhpdlaciebie.eu/ jest dostępna oferta na szkolenia BHP, które są obowiązkowe dla pracowników. To firma z Warszawy, która z tego co czytam zajmuje się kompleksowo bezpieczeństwem i higieną pracy w firmach. Czy ktoś z Was może z nimi współpracował i może podzielić się opinią?
kaśka

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: kaśka »

jeśli chodzi o szkolenie bhp i ochronę srodowiska w firmie, to z czystym sumieniem mogę polecić firmę https://bhphaczkowska.pl/ochrona-srodowiska/ teraz bez tego ciężko, tym bardziej ze jest taki nacisk na ekologie, stosowanie nowoczesnych rozwiazan itp
Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 56
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: Olena22 »

Nie znam tej firmy. Ale mogę Ci zaproponować alternatywnie ich usługi https://inzynieriabhp.pl/ . Rzetelni, solidni i z doświadczeniem. Oni także świadczą kompleksowe usługi, a jeśli chodzi o szkolenia bhp to u nich masz możliwość skorzystania ze szkoleń online. W obecnych czasach taka forma szkoleń to duży plus. Po takim szkoleniu także otrzymasz niezbędne zaświadczenie. Także moja rada - sprawdź ich.
muszyński

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: muszyński »

Jeśli chodzi o Katowice to sprawdzi wam się BHP INKA https://bhp-inka.pl/kontakt/ To doskonali fachowcy z dużą wiedzą w temacie. Ich eksperci organizują szkolenia okresowe i wstępne, dobrze przekazują wiedzę, także my jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że na ich usługi się zdecydowaliśmy, sądzę że i wy będziecie miec o nich dobrą opinię. Tym bardziej, że cenowo wychodzi to rozsądnie. Dodam jeszcze, że firma organizuje szkolenia online, warto sobie tę opcję sprawdzić, w obecnych czasach dostęp do materiałów online to duża wygoda.
Łukasz

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: Łukasz »

Same szkolenia BHP są obowiązkowe oraz należy je powtarzać co kilka lat. Ja również jestem zdania, że ważną sprawą jest to aby wiedzieć w jaki sposób powinny być oznaczone drogi ewakuacyjne. Doskonale ten temat poruszono w artykule http://www.minergo.pl/oznaczenie-drog-ewakuacyjnych/ i jak dla mnie jest to coś niezwykle istotnego.

katolicki sklep
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: długa23 »

Tak naprawdę udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach jest konieczny, jeśli chcemy zwiększać swoje kompetencje. Może ktoś z Was chciałby pracować jako elektryk? Jeśli tak, to konieczne jest odbycie kursu elektrycznego SEP, o którym mowa na przykład na stronie internetowej https://sep.bydgoszcz.pl/. Jeśli po kursie uda Wam się zdać egzamin, otrzymacie takie uprawnienia na okres 5 lat ;)
Traperek

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: Traperek »

Jeśli rozpoczynamy pracę na danym stanowisku to jak najbardziej ja estrem również zdania, ze każda taka osoba musi przejść obowiązkowe szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy. Ja również staram się na bieżąco w tym temacie pozostawać więc czytam sporo artykułów. Niedawno natrafiłem na ciekawy wpis https://znaki-bhp.pl/znaki-bhp-w-turystyce z którego dowiedziałem się więcej na temat znaków BHP w turystyce. Muszę przyznać, że poniekąd to jest dla mnie nowość.
vanda

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: vanda »

Traperek pisze: ↑03 lis 2021, 19:17 Jeśli rozpoczynamy pracę na danym stanowisku to jak najbardziej ja estrem również zdania, ze każda taka osoba musi przejść obowiązkowe szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy. Ja również staram się na bieżąco w tym temacie pozostawać więc czytam sporo artykułów. Niedawno natrafiłem na ciekawy wpis https://znaki-bhp.pl/znaki-bhp-w-turystyce z którego dowiedziałem się więcej na temat znaków BHP w turystyce. Muszę przyznać, że poniekąd to jest dla mnie nowość.
Cieszę się, że są jeszcze osoby, które o tym na poważnie myślą. Dla mnie oczywiste jest, że pracownik musi się przeszkolić. Wiedza, gdzie są gaśnice czy apteczki ścienne może nie tylko uchronić skaleczony palec od bakterii, ale i po prostu uratować życie. Co roku sprawdzamy gaśnice, a apteczki raz na miesiąc. To wystarczy, bo mamy mały zakład.
ezia

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: ezia »

W moim mniemaniu, najlepsze szkolenia BHP oferuje EKOFIT. Dodatkowo prowadzą profesjonalne pomiary środkowiska pracy. Najlepiej będzie zajrzeć na ich stronę internetową - tam znajdziecie pełną ofertę. Mam nadzieję, ze zainteresuje was równie mocno jak mnie.
ODPOWIEDZ