Urządzanie domu

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ludwika-77
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2022, 6:05

Urządzanie domu

Post autor: ludwika-77 »

Kończymy remont naszego mieszkania, wprawdzie trochę nie był zaplanowany, ale stwierdziliśmy, że od razu zaplanujemy pokoik dla córeczki, które ma przyjść na świat na początku przyszłego roku. W planach mamy jeszcze zakup kilku akcesoriów, mamy już łóżeczko, teraz zastanawiamy się, jaka pościel do łóżeczka będzie dobrym wyborem. Możecie coś polecić?
aleksis

Re: Urządzanie domu

Post autor: aleksis »

Wiem, że jest teraz zimno i może nie jest to najlepszy czas na jakieś zmiany w domu, ale tylko teraz mam chwilę czasu. Tak w sumie tylko chcę odmalować ściany a słyszałam, że farba bezzapachowa do ścian oferowana jest przez firmę Dulux - także u nich zaopatrzyłabym się w kolorki różne do ścian. Nie musiałabym się martwić długo unoszącym się nieprzyjemnym zapachem w domu.
kropka

Re: Urządzanie domu

Post autor: kropka »

Jesli jestescie na etapie urządzania swojego domu, to moge wam z czystym sumieniem polecic oswietlenie z tego sklepu internetowego elampy.pl :) sama od nich zamawialam i bardzo sobie chwale, duzy wybór
stellaa

Re: Urządzanie domu

Post autor: stellaa »

Mnie zaś zastanawia - jak powinna wyglądać efektywna aranżacja poddasza ze skosami ? Jak tutaj wykorzystać potencjał tego miejsca, żeby wszystko wyglądało efektywnie i nowocześnie. Może mnie zainspirujecie, ponieważ niedługo będę mieć remont...
nastkaaa

Re: Urządzanie domu

Post autor: nastkaaa »

Czy według was warto jednak postawić na termy do podgrzewania wody ? Nie tak dawno natrafiłam na ofertę tego producenta i wydaje mi się, że to byłby dobry wybór, dodatkowo też koszty nie są jakieś zbyt wysokie
aśka

Re: Urządzanie domu

Post autor: aśka »

Ogólnie sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jak usunąć smugi po malowaniu .Natrafiłam też na tą stronę i widziałam, że można tutaj znaleźć bardzo wiele przydatnych ciekawostek na ten temat.

zdjęcia aniołów stróżów
jonka

Re: Urządzanie domu

Post autor: jonka »

kazdy kto jest na etapie urządzania domu powinien zastanowic sie nad wyborem dobrej jakosci oswietlenia, ja ostatnio trafilam na bardzo dobrze zaoptrzony sklep internetowy https://www.elampy.pl/lampy-wewnetrzne :)
momont

Re: Urządzanie domu

Post autor: momont »

Ja remontuje dom i póki co zacząłem od kuchni. Wymieniam meble, armaturę, i maluję ściany. Zastanawiam się nad dobrym oświetleniem do kuchni, tylko nie wiem co konkretnie wybrać. Czy jakiś żyrandol, a może plafon? Znalazłem sporo na https://ardant.pl/lampy-do-kuchni/. Co wy macie u siebie w domach? Jakie lampy będą najlepsze do kuchni?

ledpl
tytopowiesz

Re: Urządzanie domu

Post autor: tytopowiesz »

Jestem zwolenniczką rozmów, zanim podejmę jakiś krok, chyba że wiem, że druga strona usilnie będzie przeciwna, wtedy staram się jakoś zapobiegać, tzn. robię co chcę ;p . I teraz mieliśmy robić malowanie, ale mój facet nie chce się za to zabrać, więc ja się na tym skupiam. I wiem na pewno, że szukam malarza .
mAtI

Re: Urządzanie domu

Post autor: mAtI »

Polecacie drewniane domki do mieszkania całorocznego? Mniej więcej takie jak mają tutaj https://dreammobilhouse.pl/? Zawsze chciałem taki mieć, ale z tego co opowiadali mi rodzice, nie są one przystosowane do każdej pory roku. Czy to prawda? Chyba sam do nich zadzwonię, bo tu mam namiary: Dream Mobil House sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: 500 220 300 email: [email protected]
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 72
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Urządzanie domu

Post autor: lilia »

Jeśli zastanawiasz się, jaką farbą pomalować drewniany domek letniskowy, warto poszukać przydatnych informacji online. Z tego co widziałam, możesz znaleźć wiele ciekawych treści na ten temat, na przykład na stronie https://www.altax.pl/porady/czym-pomalo ... etniskowy/ Daj znać, czy coś szczególnego Cię zainteresowało
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 19
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:53

Re: Urządzanie domu

Post autor: kasiunia »

Jeśli jesteście już tymi szczęśliwcami i macie swoje mieszkanie czy dom, przychodzi czas, kiedy zaczynacie je urządzać. W dobie internetu nie jest to trudne bo internet daje nam w tym temacie duże możliwości, zarówno jeśli chodzi o aranżacje ale i o znalezienie elementów wyposażenia mieszkania. Warto też może spróbować we własnym zakresie wyremontować stare meble a hurtownia akcesoriów meblowych podsunie wam tylko pomysły jeśli chodzi o wykończenie mebli takie jak uchwyty mebli czy szuflad. Warto tez poszukać ,specjalnych farb do malowania mebli , może udać się poddać ciekawej renowacji stare babcine meble?
ODPOWIEDZ