Wyciągnik w magazynie?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
JaceKś17

Wyciągnik w magazynie?

Post autor: JaceKś17 »

Chce zamontować wciągnik w magazynie, by ułatwić pracę pracownikom. Na https://www.demagcranes.com/pl/produkty/wciagniki jest dość sporo informacji na ten temat. Czy ktoś z Was z takiego rozwiązania korzysta i może podzielić się opinią? Od jakiegoś czasu szukam informacji. Jednak w Internecie jest ich naprawdę sporo.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 24
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Wyciągnik w magazynie?

Post autor: Mielka »

Magazyn to oczywiście odpowiedni sprzęt, wyposażenie. Powinniście o takie rzeczy zadbać oczywiście. Może i tu też firma http://ogrodzeniamagazynowe.pl i proponowane tu ogrodzenia magazynowe was zainteresują? Te w każdym magazynie się przydadzą z pewnością.
Awatar użytkownika
Lisa
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:37

Re: Wyciągnik w magazynie?

Post autor: Lisa »

W kwestii bezpieczeństwa warto na pewno stawiać również na odpowiednie rozwiązania, które pozwolą na unikanie wielu potencjalnych problemów. Na stronie https://skladuj24.pl/grupa/slupki-i-kas ... jana-tasma można znaleźć słupki i kasety z rozwijaną taśmą, które umożliwiają odgrodzenie niebezpiecznych miejsc na magazynie.
Błażej

Re: Wyciągnik w magazynie?

Post autor: Błażej »

Jeśli chodzi o wciągarki elektryczne to sprawdzi wam się firma TOR-Industries z Gdańska https://tor-industries.pl/19-wciagarki-elektryczne Mają też wciągarki liniowe i wciągarki ręczne łańcuchowe a także wózki jezdne do wyciągarek. Ogólnie firma ma świetny wybór sprzętu dźwigowego i budowlanego, magazynowego, narzędzi i takielunku, także solidnie się u nich zaopatrzycie i do tego nie przepłacicie. Ja jestem z ich sprzętów w 100 % zadowolony, sprawnie działają, bezawaryjnie.
vanda

Re: Wyciągnik w magazynie?

Post autor: vanda »

Nie będę mówić, że jest inaczej, ale na pewno to się sprawdzi i będzie Wam potrzebne. Ja jednak muszę także pomyśleć o windzie, zarówno dla pracowników, jak i tej towarowej. Nie jest to tanie przedsięwzięcie, ale wiem, że ułatwi i częściowo usprawni prace. Dlatego to rozważam. I na razie mam mętlik w głowie. Jedynie na stronie https://www.lplanet.pl/ekologia-a-dzwig ... ektryczny/ przeczytałam, co powinnam wybrać, jeśli chodzi o ekologię. To jest jakiś plus, ale nie wszystko mi tłumaczy.
ODPOWIEDZ