założenie własnego salonu fryzjerskiego

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
ęwa

założenie własnego salonu fryzjerskiego

Post autor: ęwa »

Pytanie do osób, które założyly wlasne salony fryzjerskie,jak się do tego zabrac? Prauje jako fryzjerka, blisko mnie zwalnia się fajny lokal moge za nieduże pieniądze wynajac z meblami, myjkami, tylko swoje musiałabym mieć suszarki, lokówki itp to juz wiem, że na pewno od babyliss pro bym kupiła, bo lubię tę markę sprzetu.
lpsą

Re: założenie własnego salonu fryzjerskiego

Post autor: lpsą »

ęwa pisze: ↑25 kwie 2021, 21:32 Pytanie do osób, które założyly wlasne salony fryzjerskie,jak się do tego zabrac? Prauje jako fryzjerka, blisko mnie zwalnia się fajny lokal moge za nieduże pieniądze wynajac z meblami, myjkami, tylko swoje musiałabym mieć suszarki, lokówki itp to juz wiem, że na pewno od babyliss pro bym kupiła, bo lubię tę markę sprzetu.
zaryzykowałabym z tym biznesem, jeśli masz już swoich klientów to na pewno nie będziesz narzekac na brak zajęcia,. Też pracuję na urządzeniach Babyliss PRO, są świetne, wytrzymałe i dobrze zaprojektowane.
ęwa

Re: założenie własnego salonu fryzjerskiego

Post autor: ęwa »

lpsą pisze: ↑29 kwie 2021, 22:30
ęwa pisze: ↑25 kwie 2021, 21:32 Pytanie do osób, które założyly wlasne salony fryzjerskie,jak się do tego zabrac? Prauje jako fryzjerka, blisko mnie zwalnia się fajny lokal moge za nieduże pieniądze wynajac z meblami, myjkami, tylko swoje musiałabym mieć suszarki, lokówki itp to juz wiem, że na pewno od babyliss pro bym kupiła, bo lubię tę markę sprzetu.
zaryzykowałabym z tym biznesem, jeśli masz już swoich klientów to na pewno nie będziesz narzekac na brak zajęcia,. Też pracuję na urządzeniach Babyliss PRO, są świetne, wytrzymałe i dobrze zaprojektowane.
zaczęlam papierologie i moze niedłuo już bede na swoim
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 72
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: założenie własnego salonu fryzjerskiego

Post autor: lilia »

Myślę, że jeśli chodzi o fryzjerski sprzęt i inne tego typu produkty, to na tej stronie internetowej https://fryzjersklep.pl/pol_m_Sprzet-fr ... e-250.html znajdziecie odpowiedni wachlarz ofertowy w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem warto sięgnąć do ich strony internetowej, a na pewno znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie.

nokia 302 aplikacje
ODPOWIEDZ