Zarządzanie w logistyce

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
depti
Posty: 31
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:10

Zarządzanie w logistyce

Post autor: depti »

Witajcie. Czy ktoś z was może wybrał studia zarządzanie w logistyce warszawa na Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logist ... logistyce/ ? Miałbym do was kilka pytań. Zamierzam się zapisać na ten rok akademicki. Słyszałam, że jest tam świetna atmosfera i wysoki poziom.
Awatar użytkownika
Lisa
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:37

Re: Zarządzanie w logistyce

Post autor: Lisa »

Odpowiednie zajmowanie się logistyką to jedna z najistotniejszych spraw w firmach produkcyjnych, transportowych i na magazynach. Warto korzystać z nowych rozwiązań i szukać pomocy, która będzie w stanie ułatwić pracę. Polecam zajrzeć na https://pl.gefco.net/pl/newsroom/detail ... amiennych/, gdzie można znaleźć informacje na temat ciekawych rozwiązań.
wartka

Re: Zarządzanie w logistyce

Post autor: wartka »

Nie powiem bo to całkiem interesujący kierunek studiów i kto wie może i ja tam złożę swoje papiery. Bo jak to mówi moja mama warto złożyć papiery na kilka kierunków studiów. I tak zastanawiam się nad kierunkiem zarzadzanie zasobami ludzkimi studia Bo jednak jest to także bardzo potrzebny kierunek.
basensłońce

Re: Zarządzanie w logistyce

Post autor: basensłońce »

Bardzo dobrze procesami logistycznymi, zarządzają profesjonalne firmy takie jak https://logit.com.pl/doradztwo-logistyczne-logit/ , można im zlecić praktycznie dowolny proces czy zadanie związane z obsługą logistyczną. Firmy tego typu, dysponują odpowiednim zapleczem, doświadczeniem i sprzętem potrzebnym do obsługi nawet dużych działań logistyczny. Współpraca może być kształtowana praktycznie dowolnie, zgodnie z wymaganiami klienta.
Awatar użytkownika
rampart
Posty: 62
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:53

Re: Zarządzanie w logistyce

Post autor: rampart »

Temat logistyki jest naprawdę bardzo obszerny i żeby posiadać w tym temacie odpowiednia wiedzę zdecydowanie trzeba dużo czytać i się uczyć. W tym artykule https://innovatingautomation.pl/automat ... la-wjazdu/ została wyjaśniona m.in. kontrola wjazdu
ODPOWIEDZ