Zwrot podatku z zagranicy

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
horacy_66
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 7:49

Zwrot podatku z zagranicy

Post autor: horacy_66 »

Cześć. Mam za sobą pracę w Austrii i dowiedziałem się, że w związku z tym należy mi się zwrot podatku. Pomyślałem, że może warto byłoby zgłosić się do firmy BFA Poland. Jak myślicie? Pomogą mi?

zoraki 914 sklep
Awatar użytkownika
Julia60
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2020, 18:30

Re: Zwrot podatku z zagranicy

Post autor: Julia60 »

Bardzo przydatne jest to, że oferują rozliczenie online, więc tak naprawdę nie trzeba się nawet z nimi spotykać. Mnie zdecydowanie pomogli, także bez wahania mogę ich polecić. Po prostu znają się na swojej pracy.
Błażej

Re: Zwrot podatku z zagranicy

Post autor: Błażej »

Julia60 pisze: ↑19 lut 2021, 0:40 Bardzo przydatne jest to, że oferują rozliczenie online, więc tak naprawdę nie trzeba się nawet z nimi spotykać. Mnie zdecydowanie pomogli, także bez wahania mogę ich polecić. Po prostu znają się na swojej pracy.
Ja rozliczenie podatku z Holandii co roku robie z tą samą firmą, czyli Tax-Pol. Mają bardzo wygodnie rozwiązaną całą procedurę, dzięki czemu ja nie muszę się niczym przejmować, tylko dostarczam im dokumenty w wygodny dla mnie sposób.
Rafał

Re: Zwrot podatku z zagranicy

Post autor: Rafał »

W sumie ja się tymi kwestiami nie zajmuję, ale wiem z doświadczenia jak ważną sprawą jest to, aby wiedzieć co nieco na temat samych podatków. Ja również całkiem niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://taxology.co/pl/jak-opodatkowac- ... enta-w-uk/ jak wygląda kwestia podatku VAT gdy sprzedamy i wyślemy towar do Wielkiej Brytanii.
ODPOWIEDZ