jak uwolnić się od kredytu?

Chcesz napisać coś, co nie jest związane z pozostałymi kategoriami? Zrób to w tym miejscu!
Awatar użytkownika
Rosłan-69
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2023, 20:22

jak uwolnić się od kredytu?

Post autor: Rosłan-69 »

Witajcie, czy komuś z was udało się uwolnić od kredytu we frankach? Sam mam kredyt frankowy w i jestem zdesperowany, bo nie wiem, jak go spłacić. Czy ktoś może mi pomóc?
Od lat staram się spłacać raty, ale wciąż mam problem. Nie wiem, jakie mam opcje, aby uwolnić się od tego kredytu. Czy ktoś może mi doradzić, jakie mam możliwości? Może prawnik od kredytów frankowych Legnica mógłby pomóc?
Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki. Wiem, że nie jestem jedyny w tej sytuacji i wiem, że wiele osób ma podobny problem. Dlatego bardzo proszę o pomoc. ;)
Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki i porady.
kabarii

Re: jak uwolnić się od kredytu?

Post autor: kabarii »

Ja to sobie czasem sprawdzam, jak mogę kredytowo sobie pomóc i świadomość tego, że mam jeszcze sporo rozwiązań pod tym względem, to jednak dla mnie jest klucz. No i jestem zdania, że samo płacenie kredytu to początek. Moim zdaniem warto też sprawdzać takie https://okbr.pl/kalkulator-odsetek-ustawowych/ kalkulatory.
Mikser

Re: jak uwolnić się od kredytu?

Post autor: Mikser »

Dla osób zmagających się z chwilowymi problemami finansowymi, wakacje kredytowe mogą być wartościowym wsparciem. Informacje na ten temat znajdziesz pod adresem https://jaw.pl/2023/11/czym-sa-wakacje- ... korzystac/ ponieważ ta opcja pozwala na tymczasowe zawieszenie spłaty rat kredytu, co daje czas na stabilizację sytuacji finansowej. Należy jednak dokładnie zrozumieć warunki i potencjalne konsekwencje takiego rozwiązania.
Ania29

Re: jak uwolnić się od kredytu?

Post autor: Ania29 »

Czasami najrozsądniej w takiej sytuacji jest wziąć kredyt konsolidacyjny. Ja proponuję zapoznać się z ofertą jaką można znaleźć na monebay. Pod adresem: https://monebay.pl/pozyczka-dla-bezrobotnych udało mi się nawet znaleźć pożyczkę dla bezrobotnych. Wiedzieliście, że takie istnieją?
ODPOWIEDZ