Medycyna estetyczna - zabiegi

Chcesz napisać coś, co nie jest związane z pozostałymi kategoriami? Zrób to w tym miejscu!
Awatar użytkownika
Deresa
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 22:06

Medycyna estetyczna - zabiegi

Post autor: Deresa »

Cześć wszystkim. Powiedzcie mi szczerze, czy podjęlibyście się jakimś zabiegom, żeby zmienić swój wygląd? Mam na myśli nawet te najmniej inwazyjne zabiegi. Tak naprawdę to medycyna estetyczna daje nam obecnie mnóstwo możliwości i wydaje mi się, że musimy po prostu rozsądnie z tego korzystać. Jeśli o mnie chodzi to ja mam zamiar zapisać się na jeden z zabiegów :)
Awatar użytkownika
Marcel-65
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2021, 12:48

Re: Medycyna estetyczna - zabiegi

Post autor: Marcel-65 »

Polecam Wam zajrzeć na stronę kliniki OneClinic z Warszawy https://oneclinic.pl mają naprawdę bardzo bogatą ofertę zabiegów i specjalistów, którzy naprawdę wiedzą co robią, znają się na swojej pracy. Na pewno doradzą, dobiorą odpowiedni rodzaj zabiegu do potrzeb konkretnej skóry. Będziecie zadowoleni, bo ja jestem bardzo. Naprawdę jest to świetna klinika.
Shinaa

Re: Medycyna estetyczna - zabiegi

Post autor: Shinaa »

To ja powiem wam, że jestem zainteresowana bardziej takimi zabiegami, jak laseroterapia tarnowskie góry. Od długiego czasu mam problem ze skórą - występuje u mnie trądzik różowaty i chcę związku z tym zgłosić się do gabinetu Laserowe Wow. Liczę na to, że oni pomogą mi rozwiązać owy problem.
Awatar użytkownika
amelia
Posty: 29
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:37

Re: Medycyna estetyczna - zabiegi

Post autor: amelia »

Medycyna estetyczna daje wiele różnych możliwości. Wybór zabiegów jest naprawdę ogromny. Dzięki nim możemy poprawić nie tylko swój wygląd, ale także samopoczucie. Więcej informacji - między innymi o zabiegach zamykania naczynek - znajdziecie na stronie kliniki Neonia z Krakowa: https://neonia.com.pl/zamykanie-naczynek/ .
Awatar użytkownika
meria
Posty: 97
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:32

Re: Medycyna estetyczna - zabiegi

Post autor: meria »

Jeżeli o mnie chodzi, to bez dwóch zdań polecam medycyna estetyczna wrocław W klinice SoftSkin Clinic świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Nie musicie absolutnie niczego się obawiać, ponieważ tam wiedzą jak zadbać o wasze piękno.
keśla

Re: Medycyna estetyczna - zabiegi

Post autor: keśla »

A wiecie, że medycyna estetyczna umożliwia obecnie nawet leczenie chrapania? Czytałam o tym na https://klinikamiracki.pl/chrapanie/ :) mega moim zdaniem że można sobie w ten sposób z tą przypadłością poradzić
gośkaa

Re: Medycyna estetyczna - zabiegi

Post autor: gośkaa »

Zauważyłam, że https://drwolfingerclinic.pl/cennik/drwolfingerclinic/ proponuje różnorodne zabiegi, a w szczególności mezoterapię. Mam zamiar skorzystać z tego zabiegu, aby poprawić kondycję mojej skóry. Może warto przyjrzeć się tej ofercie i zastanowić się nad zainwestowaniem w swój wygląd?
ODPOWIEDZ