pierwszy samochód

Chcesz napisać coś, co nie jest związane z pozostałymi kategoriami? Zrób to w tym miejscu!
Awatar użytkownika
Florentyna1988
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2022, 23:51

pierwszy samochód

Post autor: Florentyna1988 »

Niedawno kupiłam swój pierwszy samochód. Długo o nim marzyłam, prawo jazdy mam już kilka lat, ale wcześniej się nei złożyło. Teraz ciągle się martwię, że będę mieć wypadek samochodowy. Jak się pozbyć tych natrętnych myśli? Jak wyluzować i cieszyć się z zakupu i możliwości wygodnego przemieszczania się? Może macie jakieś złote rady, które trochę by mi pomogły? Już nie wiem co robić.
hanulaa

Re: pierwszy samochód

Post autor: hanulaa »

Niedawno kupiłam mercedes w115 i jestem też zadowolona ze swojego autka. Dobrze mi się nim jeździ, nie mam żadnych z nim problemu. Jednakże chciałabym kupić do niego pokrowce i tak teraz zastanawiam się gdzie najlepiej byłoby kupić tego typu rzeczy.... Może mi podpowiecie? Może macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
abiolaa

Re: pierwszy samochód

Post autor: abiolaa »

U mnie to będzie mega model, wypasiony, z serwisami takimi jak https://forum-mechaniczne.pl/portal/asr ... egulation/ . Wiem, że ASR nie jest w każdym aucie, dlatego naprawdę szukam czegoś na poziomie. I to ma być dla mnie wyznacznikiem i ja na to czekam, mówiąc prawdę.
jankowska

Re: pierwszy samochód

Post autor: jankowska »

Mój pierwszy samochód to był prawdziwy wrak i skarbonka bez dna. Teraz za to nie mam przekonania do zakupu na kredyt, chyba będę na razie z wypożyczalni korzystała https://gdyniaonline.pl/wypozyczalnia-s ... najac-auto . Czytałam trochę na ten temat i publikacje mówią że to się opłaca i jest bardzo praktycznym rozwiązaniem
ODPOWIEDZ