samochód zastępczy

Chcesz napisać coś, co nie jest związane z pozostałymi kategoriami? Zrób to w tym miejscu!
Awatar użytkownika
Renata65
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2022, 11:12

samochód zastępczy

Post autor: Renata65 »

Czy możecie mi powiedzieć jak załatwić samochód zastępczy? Czy trzeba mieć tego typu ubezpieczenie czy każdy lepszy warsztat dysponuje tego typu samochodami? Bardzo boje się utraty zarobków, gdybym musiał oddać samochód do warsztatu. To moje jedyne źródło zarobków, dochodów. Czy jesteście w stanie podpowiedzieć mi jak to najlepiej załatwić? Bardzo mi zależy.
pelargonica

Re: samochód zastępczy

Post autor: pelargonica »

Myślę że nie jest to skomplikowana procedura. Gorzej jeśli Ty jesteś sprawcą kolizji. Wtedy pozostaje Ci jedynie wypożyczenie samochodu. Tylko sprawdź kiedy wypożyczalnia może odmówić wynajmu samochodu żeby nie było żadnego zaskoczeni z Twojej strony, bo o ile te procedury zostały maksymalnie uproszczone to jednak są sytuacje kiedy dostaniesz odmowę.
oliwia

Re: samochód zastępczy

Post autor: oliwia »

Właśnie ja znalazłam ostatnio Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO i powiem wam, że sama mam w planach je kupić. Dodatkowo są one też solidnie wykonane co jest również ważne

temperatura komputera program
Fatka22

Re: samochód zastępczy

Post autor: Fatka22 »

Ogólnie rzecz biorąc, jak mamy własny samochód to trzeba o niego dbać. Warto wtedy kupić kosmetyki najwyższej jakości http://showcarshine.pl/ Tobędziemy mieć pewność ze i mycie i pielęgnacja będzie dobrej jakości, a samochód będzie się pięknie prezentował
ODPOWIEDZ