taras drewniany

Chcesz napisać coś, co nie jest związane z pozostałymi kategoriami? Zrób to w tym miejscu!
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 11:15

taras drewniany

Post autor: Karola »

Chciałabym mieć taras drewniany, możecie polecić kogoś do jego montażu i ogólnie całego wykonania? Bardzo mi zależy na dobrym fachowcu, bo wiem jak trudno takiego znaleźć. Podzielicie się namiarami na kogoś dobrego? Nie znam żadnej firmy tego typu, więc nawet nie mam w kim wybierać.
sherii

Re: taras drewniany

Post autor: sherii »

A co myślicie o takich kwestiach, jak Zabudowy tarasów ? Na co się zdecydować? Ja tak myślę nad ofertą firmy Oknario.pl, ponieważ zaciekawiły mnie pergole z rozsuwanym dachem. Bardzo efektywnie to wygląda i na pewno jest to praktyczne rozwiązanie.
niskaa

Re: taras drewniany

Post autor: niskaa »

A czy ktoś z was kojarzy chociażby Słoneczny Dom? Mój znajomy u nich kupował pergole Wrocław i jest mega zadowolony. Wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z ustaleniami. A pergola jest piękna i praktyczna.
Gość

Re: taras drewniany

Post autor: Gość »

Cześć, dla tych, którzy szukają eleganckiego rozwiązania do aranżacji ogrodu, polecam pergole aluminiowe dostępne na https://sunrest.pl/produkty-pergole-aluminiowe/ Są one idealne do stworzenia przytulnego miejsca do relaksu na zewnątrz.
ODPOWIEDZ