Zabiegi medycyny estetycznej

Chcesz napisać coś, co nie jest związane z pozostałymi kategoriami? Zrób to w tym miejscu!
Awatar użytkownika
nadia65
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2022, 6:17

Zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: nadia65 »

Hej! Powiedzcie mi czy sądzicie, że medycyna estetyczna jest nam potrzebna? Dużo osób twierdzi, że kobiety i mężczyźni zupełnie niepotrzebnie ingerują w swój wygląd. Ja jestem jednak takiego zdania, że jeśli ma to komuś poprawić samopoczucie, to dlaczego nie? Oczywiście trzeba znać umiar i tyle. Sama na pewno kiedyś się zdecyduję na jakiś zabieg, a wy?
moniśka

Re: Zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: moniśka »

Jeśli chodzi o Usuwanie pieprzyków Kraków to wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie https://skopia-ec.pl/zabiegi/usuwanie-p ... ow-krakow/ . Tutaj obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do klientów i co ważne usługi są świadczone na wysokim poziomie
Wiedźma

Re: Zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: Wiedźma »

Czy zastanawialiście się kiedyś, jakie zabiegi medycyny estetycznej będą popularne w najbliższym czasie? Ja postanowiłem się tego dowiedzieć i trafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie https://www.tuolawa.pl/artykul/31264,od ... -sprobowac który rzuca światło na najnowsze trendy w tej dziedzinie.
poluna

Re: Zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: poluna »

Moim największym problemem są rozszerzone pory, dlatego pod wieloma względami sprawdzam sobie, co mogę dla siebie zrobić. I podobno ten zabieg https://artederm.pl/oferta/urzadzenia-h ... y-lavieen/ może naprawdę fajnie skutkować. Mieliście okazję się za niego zabrać? Aż mnie interesuje, co w ogóle wiecie na ten temat, jakie macie wskazówki.
baneczek

Re: Zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: baneczek »

Wiadomo, że każdemu od czasu do czasu może przydarzyć się ból zęba. Co w tej sytuacji? w czystym sumieniem mogę polecić specjalistę stomatologa z Wałcza. Oto ich oferta www.stomatologiabeszczynscy.pl Naprawdę dbają o pacjentów. Sam korzystam z ich usług i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Mają naprawdę bardzo dobre podejście do pacjentów. Z czystym sumieniem mogę polecić !!. Jeśli z bólem to tylko do nich!!!
ODPOWIEDZ