Gdzie wyjechać w Bieszczady?

Wszystko o terminach i nie tylko.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 72
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:02

Gdzie wyjechać w Bieszczady?

Post autor: Tomasz798 »

Podpowiem Wam, że jeśli chodzi o wyjazd zimowy, to na pewno warto wziąć pod uwagę takie miejsca jak http://hotel-carpatia.pl/pakiety/ W ten sposób będziecie w stanie miło spędzić czas, a jednocześnie dobrze się bawić. To świetna opcja, miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
depti
Posty: 31
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:10

Re: Gdzie wyjechać w Bieszczady?

Post autor: depti »

Do pełnego relaksu warto mieć sprawdzone miejsce noclegowe. Moim ulubionym hotelem w Szczyrku jest Skalite https://hotelskalite.pl/. Wygodne i z gustem urządzone pokoje. Pyszne, restauracyjne jedzenie i dodatkowo strefa wellness i SPA. Zatrzymujemy się u nich już piąty raz i zawsze jestem zadowolona. Jeśli lubicie masaże, to polecam skorzystać zima z masażu gorącymi kamieniami.
Awatar użytkownika
bananowy
Posty: 50
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:49

Re: Gdzie wyjechać w Bieszczady?

Post autor: bananowy »

My wybieramy Polańczyk w okresie zimowym. Jest tu wyciąg narciarski, a oboje lubimy ten sport. Przed wyjazdem jednak musimy odnowić co niektóre części garderoby. Żona znalazła ten salon sportowy - zobaczcie tu https://sportowybutik.pl/ Oferta jest bardzo bogata, kolorowa, elegancka i modna. Oczywiście mojej żonie już oczy błyszczą z emocji. Ja skupiam się na doborze odpowiedniej bielizny. A moja żona na chwilę obecną sprawdza buty. Wychodzi z załozenia że elegancką trzeba być w każdej sytacji i na stoku i poza nim. I chyba ma jednak troszkę racji.

wedan
Uleeńka

Re: Gdzie wyjechać w Bieszczady?

Post autor: Uleeńka »

Również planujemy obrać ten kierunek w te wakacje. Jednak hotele zamierzamy omijać szerokim łukiem. Nawet, jeśli okaże się, że wszystkie zostaną otwarte. Warto jeszcze się pilnować. Dlatego wypożyczymy kamper https://kampery-wynajem.pl/. Widząc ich wyposażenie, będzie bardzo luksusowo. Moi synowie chyba najbardziej się cieszą z tego pomysłu.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 16
Rejestracja: 09 gru 2019, 3:40

Re: Gdzie wyjechać w Bieszczady?

Post autor: Iza »

Jeśli lubicie mobilność i niezależność to powinna was zainteresować opcja kapsuły mieszkalnej pickup camper. Takie kapsuły to same zalety. Montowane są na pick up'ach. Wygodne, funkcjonalne, mogą pomieścić nawet kilka osób. Popatrz tu https://azar4.pl/ - to firma, która zajmuje się ich montażem. Moim zdaniem świetne rozwiązanie, dzięki któremu mamy szansę świetnie spędzić czas.
ODPOWIEDZ