Strona 1 z 1

Re: Gra

: 28 sty 2021, 14:15
autor: Sławek
Jeśli chodzi o mnie to raczej wolałbym gry, które nie są aż tak uzależniające jak Hazard. Po co komu tak nędzna rozrywka, przy której można stracić kupę kasy? Nie lepiej wydać trochę pieniędzy na atrakcję, która będzie zawsze miło i dobrze wspominana?
Jedna z wielu opcji, które są najczęściej wybierane to Vouchery ze strony GoldenGift. Dzięki tej stronie można wybrać naprawdę fajny prezent i jest to znacznie lepsze od gier hazardowych. W ogóle najlepiej trzymać się od tego z dala, żeby nie zaprzepaścić całej przepracowanej wypłaty.

Re: Gra

: 09 maja 2021, 9:00
autor: wituś
A znacie tą grę tu https://www.taniaksiazka.pl/smartphone- ... 23500.html To gra ekonomiczna , ktorej tematyką jest zarządzanie spółką produkującą telefony, zdobywanie rynków zbytu. Ta gra wciąga, a nauka i zrozumienie zasad jest bardzo proste.

Re: Gra

: 09 maja 2021, 20:23
autor: Miwonik
Ja to potrafię czasem spędzić po 6-8 godzin przy grze, a w ogóle tego nie odczuwam, tak mnie gry wciągają. Raczej preferuje granie na konsoli, mam nową, więc aż szkoda z tego nie skorzystać. Zainwestowałam w Xbox Series S i był to bardzo dobry wybór, dzieci też bardzo często korzystają.

Re: Gra

: 31 maja 2021, 0:35
autor: Kapuściński
Moje ulubione gry to automaty. Kiedyś lubiłem grać na maszynach stacjonarnych, ale teraz wygodniej jest grać online. Mogę wam polecić fajną i prostą grę Ultra Hot Deluxe https://jednoreki-bandyta.pl/ultra-hot-deluxe/. To typowy jednoręki bandyta z owocami w roli głównej. Gra może nie jest zbyt nowoczesna ale moim zdaniem właśnie dlatego dobrze się w nią gra, zwłaszcza jeśli ktoś tak jak ja pamięta te gry z dawnych czasów.