Strona 1 z 1

Wybór broni

: 30 sty 2021, 21:32
autor: Jaśko
Cześć. Syn chciałby zająć się strzelaniem sportowym. Jest licealistą i nie wiem czy to dla niego nie jest zbyt późno. Upatrzył sobie karabiny sportowe typu AERO M4E1 https://racegun.pl/pl/c/Bron-dluga/15. Wyglądają jak typowe karabiny wojskowe. Zapewne dlatego zwróciły jego uwagę. Czy ktoś z was się orientuje czy ta broń jest dla niego odpowiednia? Czy namawiać go raczej na wiatrówkę.

Re: Wybór broni

: 17 lut 2021, 14:12
autor: Stefanoś2834
Bardzo dużo osób chce mieć broń, ponieważ lubią strzelać. Warto wspomnieć, że do strzelania potrzebna jest jeszcze amunicja. Dlatego też warto rzucić okiem na sklep https://racegun.pl/pl/producer/Sellier-Bellot/115 z którego można kupić amunicje w niskiej cenie.

Re: Wybór broni

: 12 mar 2021, 20:43
autor: lollipop
Jeśli chodzi o strzelectwo sportowe, to na pewno osady do broni sportowej by mu sie przydały :) może warto sie rozejrzeć i zrobić dla syna taki fajny prezent? Wiem jak to jest, bo mój mąż też jest zafiksowany na punkcie strzelectwa, ale już nauczyłam sie z tym żyć :) a co więcej, nawet staram się go w tym wszystkim dopingować :) takie kolby to super opcja, każdemu kto podchodzi do tematu profesjonalnie , z pewnością się przydadzą

Re: Wybór broni

: 15 cze 2021, 12:36
autor: Staś88
Jeśli chodzi o mnie to uważam, że strzelba będzie najlepszą bronią. Na stronie https://racegun.pl/pl/c/Strzelby-gladkolufowe/19 znajdziecie spory wybór broni, dlatego też warto rzucić na to okiem. W sklepach stacjonarnych nie znajdziecie tak dużego wyboru broni.