Strona 1 z 1

Re: która apteka jest najtańsza?

: 29 cze 2021, 19:35
autor: wedła
a tak w temacie seniorów, to co sądzicie o ośrodku https://podtopolami.eu/ ? Z tego co ja się orientuje to bardzo fajny ośrodek, który zadba o seniorów, o ich kondycje psychiczną jak i fizyczną. Według mnie to fajna sprawa szczególnie dla tych co są wiecznie zapracowani.

Re: która apteka jest najtańsza?

: 18 wrz 2021, 22:08
autor: Zdzisław
Jeżeli szukasz tanich leków to musisz zajrzeć tutaj https://ktomalek.pl/surowice-odpornosci ... y/k-1841/1 . Tam możesz sobie wyszukać wybrany lek i sprawdzić gdzie jest on dostępny. Pewnie znajdziesz to co cię interesuje, a w dodatku będziesz wiedzieć gdzie to jest dostępne.

Re: która apteka jest najtańsza?

: 26 paź 2021, 11:22
autor: Anastazuś10
Ceny pewnie trochę się różnią w poszczególnych aptekach. natomiast w Internecie łatwo porównać ceny w kilku różnych aptekach w związku z czym wybranie tej najtańszej nie powinno być dużym kłopotem. Moim zdaniem wybierając aptekę (np.https://www.aptekadlapacjenta.pl/ lub inną) warto wrócić uwagę także na takie aspekty jak jakość obsługi klienta, czas dostawy oraz koszt dostawy. Jak wiadomo czasami koszt dostawy potrafi znacząco podrożyć drobne zakupy online.