Strona 1 z 1

tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 13 paź 2020, 21:02
autor: ignacy
Witajcie, Potrzebuję firmę do stałej współpracy, która będzie we współpracy z moją agencją realizować tłumaczenia języka angielskiego i rosyjskiego. W internecie trafiłem na stronę tlumaczka-przysiegla.pl i jestem ciekawy, czy jest to firma godna polecenia? Jakie macie doświadczenia?

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 23 paź 2020, 16:02
autor: Ksawera81
Pani Danuta to osoba bardzo skrupulatna i terminowa. Współpracuję z nią od dawna i realizuje dla mnie wiele tłumaczeń ekspresowych. Jestem bardzo bardzo zadowolony z naszej współpracy i serdecznie polecam jej usługi.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 14 gru 2020, 1:14
autor: Albiń
W mojej opinii nie znajdziecie w Warszawie lepszego specjalisty z zakresu tłumaczeń od Pani Danuty - tłumaczenia przysięgłe nie stanowią dla niej problemu. Świetny kontakt i szybka realizacja zlecenia, bardzo polecam.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 11 sty 2021, 0:00
autor: Różaj
Ze względu na moją pracę często potrzebuję przetłumaczenia dokumentów. Zdecydowanie polecam, Pani DANUTA OLSZEWSKA-KSIONEK to naprawdę najlepszy tłumacz języka angielskiego z jakim współpracowałam.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 06 lut 2021, 23:35
autor: Abeń
Warto zaznaczyć, że Pani Danuta to specjalista tłumaczeń nie tylko z języka angielskiego, ale również rosyjskiego, a to rzadkość. Świetny specjalista. Poleca, współpracę z nią, jak najbardziej. .

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 25 lut 2021, 21:18
autor: Rozwita73
Byłam bardzo zadowolona ze zrealizowanego tłumaczenia pisemnego w języku angielskim. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, profesjonalnie i na czas. Na pewno będę korzystać z usług tej firmy w przyszłości.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 27 mar 2021, 23:26
autor: Młyna
Szukałam jakiś czas temu dobrego tłumacza, konkretnie miałam do tłumaczenia z języka rosyjskiego kilka tekstów, które były dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo, zależało mi na tym, żeby były przetłumaczone jednocześnie na polski oraz angielski. Pani OLSZEWSKA-KSIONEK naprawdę stanęła na wysokości zadania. Polecam.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 07 kwie 2021, 7:57
autor: Ptyś
Jeśli będziecie poszukiwać dobrego i sprawdzonego biura tłumaczeń, to zobaczcie tą ofertę tu https://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-naukowe Tu przetlumaczycie min prace naukowe z angielskiego lub na angielski. W tym biurze podstawą jest dbałość o poprawność specjalistyczną słownictwa i zachowanie kontekstów językowych. Tlumaczone prace są poprawne pod względem językowym, ale też stylistycznym, interpunkcyjnym i ortograficznym. Warto zapoznać się z tą propozycją.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 07 kwie 2021, 12:05
autor: Heniuś34
Sporo osób szuka tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniami ustnymi niepoświadczonymi. Na stronie https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ znajdziecie tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniami tego typu czyli między innymi może przetłumaczyć rozmowy telefoniczne.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 27 kwie 2021, 10:34
autor: Jaśka
Zdecydowanie polecam. Dla mnie ogromnym plusem przemawiającym za tym, że do współpracy wybrałam właśnie panią Danutę był fakt, że jest tłumaczką zarówno języka angielskiego, jak i rosyjskiego - co naprawdę było dla mnie zbawieniem. Polecam tłumaczenia przysięgłe właśnie u niej.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 28 maja 2021, 11:34
autor: Wojtuś43
Niektóre osoby szukają tłumacza, dla którego tłumaczenie z rumuńskiego na polski nie będą żadnym problemem. W sieci znajdziecie tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniem np. szkoleń pracowników czy też negocjacji biznesowych, dlatego też warto chwile poszukać.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 31 maja 2021, 2:01
autor: Łucja
Naprawdę nie jest łatwo znaleźć takiego specjalistę, tłumacza przysięgłego, który jednocześnie będzie tłumaczył z języka rosyjskiego, jak i języka angielskiego. Pani DANUTA OLSZEWSKA-KSIONEK jest chyba jedną z nielicznych, a przy tym, naprawdę pełna profesjonalizmu. Jeśli szukają Państwo takich usług jak tłumaczenia z języka angielskiego czy rosyjskiego, to polecam.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 28 cze 2021, 3:56
autor: Łoris
Łucja pisze: ↑31 maja 2021, 2:01 Naprawdę nie jest łatwo znaleźć takiego specjalistę, tłumacza przysięgłego, który jednocześnie będzie tłumaczył z języka rosyjskiego, jak i języka angielskiego.
Oj tak, zgodzę się z tym w stu procentach, bo sama szukałam takiego specjalisty. Na szczęście polecono mi właśnie Panią Danutę i teraz mogę powiedzieć, że jest to tłumacz przysięgły, który naprawdę zna się na swojej pracy. Polecam.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 27 lip 2021, 14:40
autor: Łojla
Jestem bardzo zadowolona z usług. Pani Danuta Olszewska - Ksionek jest osobą pełną profesjonalizmu, z pasją do swojej pracy, takich naprawdę ze świecą szukać, a miałam do czynienia z różnymi tłumaczami w stolicy. W jen ofercie znajdziecie tłumaczenia pisemne, ustne oraz poświadczone z zakresu języka angielskiego i rosyjskiego.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 18 sie 2021, 21:28
autor: Mołe
Panią Danutę Olszewską - Ksionek cechuje pełen profesjonalizm. Powierzając jej zadanie, można być spokojnym, że zrealizuje je z dbałością o każdy szczegół (a może bardziej słowo). Nieczęsto spotyka się tłumaczy przysięgłych, którzy tłumaczą zarówno z języka angielskiego jak i rosyjskiego. Polecam, to naprawdę świetny tłumacz przysięgły.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 23 sie 2021, 19:27
autor: traper
Akurat ja również już od pewnego czasu zlecam tłumaczenia dokumentów i muszę dodać, że faktycznie jest to coś niezwykle ważnego. Moim zdaniem zdecydowanie fajnie w artykule https://joblife.pl/porady/tlumaczenia-specjalistyczne/ wyjaśniono również to czym tak naprawdę są tłumaczenia specjalistyczne.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 11 wrz 2021, 0:00
autor: Małone
Przez dość długi czas szukaliśmy dl firmy profesjonalnego Tłumacza Przysięgłego, bądź Tłumaczki, która oferuje tłumaczenia z języka angielskiego i z którą będziemy mogli nawiązać dłuższą współpracę. Okazało się, że Pani DANUTA OLSZEWSKA-KSIONEK jest właściwym człowiekiem, na właściwym miejscu.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 20 paź 2021, 15:06
autor: Helena
Pani Danuta Olszewska - Ksionek jest jednym z najlepszych tłumaczy przysięgłych z jakimi miałam okazję współpracować przez kilkanaście lat pracy. Jest konkretna, zna się na swojej pracy. Zawsze wszystko jest terminowo i baz jakichkolwiek zarzutów. Jestem zadowolona i z czystym smieniem polecam. Tłumaczenia pisemne z języka angielskiego tylko i wyłącznie u niej.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 29 paź 2021, 9:15
autor: Ningo
ignacy pisze: ↑13 paź 2020, 21:02 Witajcie, Potrzebuję firmę do stałej współpracy, która będzie we współpracy z moją agencją realizować tłumaczenia języka angielskiego i rosyjskiego.
To jest zdecydowanie najlepszy adres. Pani Danuta zna się na swojej pracy i jest profesjonalistką w każdym calu. Można zlecić jej tłumaczenie dokumentów, wszelkiego rodzaju, nawet tłumaczenie dokumentów samochodowych, pomocne przy rejestracji samochodów z zagranicy.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 09 lis 2021, 15:35
autor: Pabian
Jestem bardzo zadowolony z tłumaczeń robionych przez panią Danutę Olszewską-Ksionek. To bardzo solidna, rzetelna tłumaczka przysięgła, której można zaufać w stu procentach. Nigdy nie było żadnego problemy z jej prac. Bardzo terminowa, bardzo solidna. Świetna wieloletnia współpraca.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 31 gru 2021, 16:24
autor: Unima-87
Trafiłam "pod skrzydła" Pani Danuty Olszewskiej - Ksionek z polecenia i jestem za to polecenie naprawdę wdzięczna, bo czuję, że nie mogłam znaleźć lepszego specjalisty od tłumaczeń, naprawdę. Ze względu na wykonywany przeze mnie zawód, tłumaczenia przysięgłe to moja codzienność.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 16 sty 2022, 1:38
autor: Milomira1999
Polecam usługo tłumaczeń u Pani Danuty Olszewskiej Ksionek. To osoba profesjonalna, naprawdę znająca się na swojej pracy. Przede wszystkim bardzo terminowa, a wcześniej miałam do czynienia z różnymi tłumaczami i też różnie bywało z dotrzymywaniem terminów. Naprawdę jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam nie tylko tłumaczenia przysięgłe.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 08 lut 2022, 4:43
autor: Nadzieja-90
Moja opinia chyba nikogo tutaj nie zaskoczy, bo będzie kolejną naprawdę bardzo pozytywną opinią na temat pracy, którą wykonuje Pani Danuta Olszewska - Ksionek. Jest specjalistką i jeśli chodzi o tłumaczenia, zajmuje się tym naprawdę kompleksowo od a do z, jest to osoba, której na pewno pod tym względem można zaufać. Czy to chodzi o tłumaczenia pisemne czy ustne.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 14 mar 2022, 14:30
autor: Józefina
Jeśli szukacie naprawdę sprawdzonego, najlepsze tłumacza języka angielskiego, to naprawdę polecam usługi Pani Danuty Olszewskiej. Zarówno jeśli chodzi o tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego, jak i z języka rosyjskiego. Widać, że dla Pani Danuty praca jest prawdziwą pasją, można jej zaufać z czystym sumieniem, polecam jak najbardziej. Świetny specjalista.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 08 kwie 2022, 23:18
autor: pankracy_66
Polecam usługi tego tłumacza przysięgłego. Korzystam od lat i zawsze pełne zadowolenie. Uważam, że Panią Danutę Olszewską cechuje pełen profesjonalizm, tak bardzo przecież potrzebny w tym zawodzie. Dodatkowo tłumaczenia z języka angielskiego (ale i każde inne pewnie, tylko ja korzystam akurat z tych) są wykonywane w rewelacyjnej cenie! Świetna specjalistka.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 03 maja 2022, 2:46
autor: tina73
Jeśli interesują Was tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego lub na język angielski, to zdecydowanie jest to najlepszy z możliwych adresów. Ja korzystam z usług tłumaczeń i Pani Danuty Olszewskiej już od jakiegoś czasu i jestem naprawdę zadowolona, nie można się do niczego przyczepić. Wszystko na naprawdę najwyższym z możliwych poziomie. Polecam.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 27 cze 2022, 13:32
autor: Chociemir1993
Tak naprawdę chociaż sam znam dobrze język angielski, to wiadomo, że takimi usługami jak tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego nie mogę się zajmować. Takie zadanie lepiej powierzyć specjalistom, osobom, które naprawdę są fachowcami w swojej dziedzinie. I taka jest właśnie Pani Danuta Olszewska, bardzo polecam Wam jej usługi, jeśli szukacie takich.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 20 lip 2022, 4:03
autor: Ernestyna
Oczywiście, że jest to najlepsza tłumaczka przysięgła. Z czystym sumieniem mogę polecić Wam tłumaczenia przygotowane przez Panią Danutę Olszewską. Oddając jej dokumenty do tłumaczenia pisemne na język angielski, możecie być w stu procentach przekonani, że wszystko będzie naprawdę dobrze, profesjonalnie przetłumaczone. Korzystałam wielokrotnie i nadal będę.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 20 sie 2022, 13:09
autor: Konrad
Co ja mógłbym tutaj jeszcze dodać. No pełen profesjonalizm i moim zdaniem takie współprace się chwali i pamięta na długo. Będę polecał usługi tej tłumaczki każdemu, kto szuka tego rodzaju pomocy. Ja na pewno w razie potrzeby, a zapewne taka się nadarzy, skorzystam ponownie bo tłumaczenia przysięgłe język angielski u Pani Danuty Olszewskiej są na najwyższym poziomie.

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 28 wrz 2022, 0:29
autor: adelard99
Polecam usługi tłumaczenia u Pani Danuty Olszewskiej. Warto powiedzieć, że jest to tłumacz przysięgły języka angielskiego ale też rosyjskiego. I co mogę dodać do pozostałych opinii, które są pozytywne tak samo jak i moja, to fakt, że ceny za oferowane przez nią (bardzo profesjonalne) tłumaczenia, są moim zdaniem naprawdę profesjonalne. Jest również terminowa.

funkymedia opinie

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 26 paź 2022, 3:30
autor: jana1986
Jeśli szukacie naprawdę dobrego tłumacza przysięgłego, to szczerze polecam tę panią: fachowo, solidnie, zawsze terminowo. Dla mnie nie ma lepszej współpracy, niż ta z tą panią. Wiem na co mogę liczyć, wiem ile zapłacę i wiem że wszystko będzie w porządku i nie zostanę na lodzie. Szczerze polecam współpracę, zapewniam, że będziecie zadowoleni. Na stówę.

cennik ytong

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

: 05 lis 2022, 19:44
autor: Augustyna_86
Ja jestem klientką Pani Danuty Olszewskiej od kilku lat. Ze względu na wykonywany przeze mnie zawód co jakiś czas potrzebuję przetłumaczyć różnego rodzaju dokumenty i z czystym sumieniem mogę polecić tę tłumaczkę, bo naprawdę zna się na swojej pracy. Jeśli chodzi o tłumaczenia przysięgłe język angielski, to nie znajdziecie lepszego fachowca w okolicy.